Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль документації в Болгарії

Важлива роль легалізованого документообігу.

Для Болгарії вкрай важливим є легальність їх документообігу. Найчастіше це потрібно для отримання Зеленої карти і збору великого пакета документів. Болгарія є чарівною європейською країною з прекрасним кліматом. Зацікавленим особам Болгарія пропонує великий вибір можливостей для інвестування, в першу чергу, в сферу нерухомості. В останні роки громадяни України активно купляють болгарську нерухомість і подають документи для отримання Зеленої карти.

Гаазька конференція

У 1961 році мала місце Конференція в Гаазі. Результатом цієї конференції стало укладення угоди на участь в спеціальній конвенції. З її підписанням 2000 року болгари домоглися того, що сьогодні на території країни діє спрощена легалізація документів. Досить просто поставити апостиль на документі за місцем видачі.

Роль Міністерств в оформленні апостилю

Міністерство юстиції Болгарії має право завіряти різні акти судів і документи, оформлені співробітниками нотаріальних контор. Різноманітні документи актів цивільного стану завіряються за допомогою їх направлення до Міністерства Закордонних Справ. Міністерству освіти надана можливість завіряти різну документацію про всі рівні освіти.

Етапи легалізації документів в Болгарії

Процедура визнання автентичності документації в Болгарії складається з декількох етапів. Спочатку здійснюється перевірка достовірності наданої інформації та походження документа, потім слідує підтвердження правильності поставленої на документі печатки, завіреної підписом уповноваженого працівника. І тільки після підтвердження всіх цих пунктів ставлять апостиль.

Додаткова угода з Україною

Слід відразу зазначити факт вступу Болгарії в Гаазьку конвенцію в 2000 році. Відповідно, починаючи з цього року, проставлення апостилю позбавляє представників консульства необхідності підтверджувати справжність документів.
При цьому у Болгарії присутня так само укладена з Україною угода про відсутність необхідності додатково завіряти документ апостилем. Тобто найбільш часто при оформленні документації фахівцем, для підтвердження законності документу досить засвідчення перекладу документа у виконанні нотаріуса на українську мову. Але зараз різні органи все частіше вимагають і сам апостиль. Дізнатися вимоги Ви повинні безпосередньо у приймаючої сторони, а ми в свою чергу оформимо всі необхідні документи під Ваш випадок.

Послуги компанії і її гарантії

Щоб замовити з нашою допомогою апостиль або нотаріально підтверджений переклад на болгарську або на українську мову, цілком можливо звертатися безпосередньо до наших фахівців будь-яким зручним способом. Дозволимо собі так само нагадати, що бюро перекладів NTidea активно співпрацює з усіма регіонами країни і в змозі досить швидко передавати документи за допомогою співробітників кур'єрської служби (якщо необхідно, таким же чином виконується і передається засвідчення перекладу нотаріусом) або за допомогою електронної пошти (якщо мова йде про необхідність перекладу без нотаріального засвідчення).

Якщо нашому клієнтові потрібно термінове підтвердження автентичності документів для їх подальшого направлення до Болгарії або з Болгарії в Україну, найкраще йому звернутися саме до нас. Компанія гарантує відсутність зайвої витрати часу, тривалої черги і зосереджені на деталях.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати