Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Свідоцтво про народження

Нікому не потрібно пояснювати, якими наслідками може вилитися втрата документів, що засвідчують особу, наприклад, свідоцтва про народження. Таке може статися з різних причин: переїзд на інше місце проживання, крадіжка, пошкодження і т. д. Без нього ніяк не вдасться отримати ідентифікаційний код або паспорт. Це єдиний вид документа, який зможе підтвердити особистість дитини. У таких випадках держава дає можливість відновити свідоцтво про народження.

Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Свідоцтво про народження За запитом За запитом Замовити

Відновлення свідоцтва про народження без кваліфікованої допомоги фахівців компанії NTidea.com.ua ‒ досить вимотуючий процес. Не кожен зможе витримати паперову тяганину і все супутнє в таких випадках. По досягненню певного віку, громадянин України отримує паспорт, і тоді необхідність цього документа відпадає сама собою. Але все ж існує ряд моментів, коли без нього ніяк не обійтися, а саме:

  1. При подачі всякого роду документів в державні органи за кордоном. Зазвичай в зарубіжних країнах вимагають свідоцтво про народження з датою його видачі не більше 3-6 місяців.

  2. Якщо цей вид документа слід підготувати для дії за кордоном. У таких випадках на ньому потрібно проставлення апостиля або легалізація в МЗС України.

  3. Якщо воно було видано в часи СРСР (наприклад, чиєїсь бабусі), а виникла необхідність у свідоцтві про народження дорослої людини нового зразка українською мовою.

  4. Оригінал був пошкоджений або втрачений.

  5. Якщо свідоцтво про народження дитини було ламіноване і т. д., але при цьому вимагає додаткової печатки.

Як отримати дублікат свідоцтва з NTidea.com.ua

Щоб відновити свідоцтво про народження батька або померлої людини ‒ можна звернутися в ЗАГС або за місцем прописки, але при цьому вистояти черги, як в ЗАГС, так і в банках для оплати рахунків. А можна звернутися на сайт компанії NTidea.com.ua, де професійні фахівці допоможуть в найкоротші терміни відновити свідоцтво про народження. Компанія надає якісні послуги як в м.Києві, так і по всій Україні. Зв'язатися з NTidea.com.ua для уточнення усіх деталей можна будь-яким зручним способом (телефон, соціальна мережа, e-mail).

Звернувшись за допомогою в NTidea.com.ua, цілком природним буде питання про те, скільки коштує відновлення свідоцтва про народження. Відповідь проста: вартість дубліката буде залежати від того, наскільки терміново необхідний цей документ.

Співпрацюючи з компанією NTidea.com.ua можна отримати якісний і зручний сервіс за цілком прийнятною ціною.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати