+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Свідоцтво про народження

Нікому не потрібно пояснювати, якими наслідками може вилитися втрата документів, що засвідчують особу, наприклад, свідоцтва про народження. Таке може статися з різних причин: переїзд на інше місце проживання, крадіжка, пошкодження і т. д. Без нього ніяк не вдасться отримати ідентифікаційний код або паспорт. Це єдиний вид документа, який зможе підтвердити особистість дитини. У таких випадках держава дає можливість відновити свідоцтво про народження.

Відновлення свідоцтва про народження без кваліфікованої допомоги фахівців компанії NTidea.com.ua ‒ досить вимотуючих процес. Не кожен зможе витримати паперову тяганину і все супутнє в таких випадках. По досягненню певного віку, громадянин України отримує паспорт, і тоді необхідність цього документа відпадає сама собою. Але все ж існує ряд моментів, коли без нього ніяк не обійтися, а саме:

  1. При подачі всякого роду документів в державні органи за кордоном. Зазвичай в зарубіжних країнах вимагають свідоцтво про народження з датою його видачі не більше 3-6 місяців.

  2. Якщо цей вид документа слід підготувати для дії за кордоном. У таких випадках на ньому потрібно проставлення апостиля або легалізація в МЗС України.

  3. Якщо воно було видано в часи СРСР (наприклад, чиєїсь бабусі), а виникла необхідність у свідоцтві про народження дорослої людини нового зразка українською мовою.

  4. Оригінал був пошкоджений або втрачений.

  5. Якщо свідоцтво про народження дитини було ламіноване і т. д., але при цьому вимагає додаткової печатки.

Як отримати дублікат з NTidea.com.ua

Щоб відновити свідоцтво про народження батька або померлої людини, ‒ можна звернутися в ЗАГС або за місцем прописки, але при цьому вистояти черги, як в ЗАГС, так і в банках для оплати рахунків. А можна звернутися на сайт компанії NTidea.com.ua, де професійні фахівці допоможуть в найкоротші терміни відновити свідоцтво про народження. Компанія надає якісні послуги як в р. Києва, так і по всій Україні. Зв'язатися з NTidea.com.ua для уточнення усіх деталей можна будь-яким зручним способом (телефон, соціальна мережа, e-mail).

Звернувшись за допомогою в NTidea.com.ua, цілком природним буде питання про те, скільки коштує відновлення свідоцтва про народження. Відповідь проста: вартість дубліката буде залежати від того, наскільки терміново необхідний цей документ.

Співпрацюючи з компанією NTidea.com.ua можна отримати якісний і зручний сервіс за цілком прийнятною ціною.

 

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: info@ntidea.com.ua

Блог

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки