+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Доставка

Ми поважаємо Вас і цінуємо Ваш час! Ми розвиваємося і зростаємо разом з Вами!

Наша мета – клієнтоорієнтованість і надання щодня якісних послуг на найвищому рівні. Ми піклуємося про Ваш комфорт і спокій. Звертайтеся до нас, замовляйте потрібну послугу, й ми організуємо повний спектр надання послуг у форматі «все включено».

Ви можете замовити послугу віддалено, перебуваючи в іншому місті, країні та навіть континенті.

Наш досвід роботи та співпраця з відомими й перевіреними кур'єрськими службами дає змогу запропонувати Вам всеможливі способи пересилання як у ціновій політиці, так і за термінами доставки.

Доставка від НоваПоштаНайвідомішим, порівняно недорогим і досить швидким, перевіреним постачальником послуг пересилання по Україні є компанія «Нова пошта».

Доставка документів від PonyExpressВибираючи спосіб доставки в ближнє зарубіжжя, а також у більшість країн СНД, можна сміливо зупинитися на компанії PonyExpress.

Стосовно ж доставки до Європи та інших континентів, то тут якісний сервіс надають такі відомі міжнародні логістичні компанії як DHL, FedEx, Aramex, UPS.

DHLFedExAramexUPS

Також, якщо Ви зовсім не поспішаєте і маєте достатньо часу чекати, завжди можете скористатися послугами «Укрпошти», що є найбільш бюджетним і тривалим варіантом доставки.

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки