Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль свідоцтва про народження

Якщо ви збираєтесь за кордон і там потрібно буде використовувати ваші документи, то потрібно їх легалізація. Часто це необхідно для отримання студентської або робочої довгострокової візи, переїзду. Апостиль свідоцтва про народження – один із способів засвідчення паперу для надання їй юридичної сили на території інших країн. Він підходить лише в тому випадку, коли країна, в яку ви зібралися, входить до числа учасниць Гаазької конвенції.

Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Апостиль свідоцтва про народження За запитом За запитом Замовити

Наше бюро надає якісні послуги апостилювання по всій Україні і за її межами. Міста, в яких можна замовити апостиль на свідоцтво про народження: Київ, Харків, Суми, Дніпро, Одеса, Львів та інші. Ви можете довірити нам проведення даної процедури навіть у разі перебування за межами нашої країни за нотаріально завіреної довіреності. Замовити послугу також можна віддалено в режимі онлайн. Готові документи будуть вислані вам по пошті.

Особливості апостилювання

Проставлення цього штампа вимагає відповідності документа деякими якостями. Він повинен бути:

  • нового зразка;
  • добре читаним і цілим;
  • без ламінування.

Загублений, зіпсований або документ старого зразка запитують повторно видав його Загсі. Іноді достатньо зробити завірений нотаріусом дублікат, але не для всіх країн такий варіант підходить. Деякі визнають силу штампа, поставленого виключно на оригінал. До них відносяться: Австрія, Німеччина і велика частина скандинавських країн.

Наше бюро надає комплексні послуги в даному напрямку. Ми підкажемо, як правильно буде поставити апостиль на свідоцтво про народження конкретно у вашому випадку. За вас попросимо документ з ЗАГС, якщо це буде потрібно. Переведемо і подамо папір у всі потрібні інстанції.

Порядок проведення процедури

Перед проставленням штампу необхідно переконатися у відповідності папери всім вищезазначеним нормам. Потім подається заява і здаються папери в Мін'юст (саме тут запевняють документацію даного типу). Там перевіряють відповідність всіх штампів, печаток і підписів. Сплачується збір, ставиться штамп і документ вноситься на реєстрацію.

Обов'язково весь текст перекладається дипломованим перекладачем, а переклад засвідчується нотаріально. Ця опція теж входить в перелік наших послуг. Після завершення всіх цих етапів свідоцтво беззастережно буде прийнято у всіх державах Гаазької угоди.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати