Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Відкрити список послуг
Відкрити список послуг

Переклад

Переклад стандартного документу від 80 грн!!!

Замовити

Переклад документів

Для чого потрібен переклад?

Переклад є складовою загального процесу під час підготовки документів для подальшого використання та подачі до офіційних органів іноземних держав або внутрішнього використання в разі перекладу зарубіжних документів.

Переклад може бути письмовим або усним. При засвідченні документів (апостиль, легалізація), Вам буде потрібний письмовий переклад з нотаріальним засвідченням. У письмовому перекладі важливо передати зміст вихідного тексту документації, максимально адаптувавши його до тексту перекладу документа. При цьому враховуються особливості й норми письма кожної з мов. Дуже важливо передати контекст вихідного тексту й суть, що закладена в ньому.

Якість і достовірність перекладу!

Якісний письмовий переклад це: повна передача смислу, змісту та оформлення тексту; цілковита відповідність вимогам замовника; відсутність орфографічних і граматичних помилок; термінологія і тематика відповідає початковому тексту, виконаний на електронних або паперових носіях. Дуже важливо, щоб переклад був точним і достовірним, що характеризує точність передачі вихідного тексту в перекладеному. Саме такий переклад може вважатися правильним. Важливо розуміти, що правильність і точність перекладу залежить від тематики тексту. Тому перекладач може в деяких випадках робити й буквальний дослівний переклад, а також адаптувати до особливостей мови перекладу.

Усний переклад сповна передає зміст представника мовлення, цілком адекватний та адаптований, обов'язково враховуються всі тонкощі й характеристики кожної з мов. Різновиди усного перекладу: послідовний і синхронний.

Звертайтеся до нас і наша якість перекладу та сервіс приємно Вас здивують!

Звернувшись до нашої компанії, Ви можете розраховувати на повну конфіденційність і гарантію послуг, що надаються. Компанія «НТ ідея» гарантує якість перекладу та несе фінансову відповідальність перед кожним клієнтом.

У компанії «НТ ідея» над перекладами різної складності й тематики працюють перекладачі та носії мови з багаторічним досвідом. Ми перекладаємо більш як 53 мовами світу. Наші перекладачі зроблять для Вас письмовий переклад, організують супровід під час ділової зустрічі, в аеропорту, поселення в готель чи просто в ролі гіда прогулянку по Києву.

Усі переклади агентства «НТ ідея» виконуються виключно за допомогою людського ресурсу.

Звертайтеся до бюро перекладів і легалізації «НТ ідея» і ми вирішимо всі питання та допоможемо Вам упоратися з будь-якими поставленими завданнями як для бізнесу, так і для приватних випадків.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати