+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Відкрити список послуг
Відкрити список послуг

Переклад

Переклад стандартного документу від 80 грн!!!

Замовити

Переклад документівДля чого потрібен переклад?

Переклад є складовою загального процесу під час підготовки документів для подальшого використання та подачі до офіційних органів іноземних держав або внутрішнього використання в разі перекладу зарубіжних документів.

Переклад може бути письмовим або усним. При засвідченні документів (апостиль, легалізація), Вам буде потрібний письмовий переклад з нотаріальним засвідченням. У письмовому перекладі важливо передати зміст вихідного тексту документації, максимально адаптувавши його до тексту перекладу документа. При цьому враховуються особливості й норми письма кожної з мов. Дуже важливо передати контекст вихідного тексту й суть, що закладена в ньому.

Якість і достовірність перекладу!

Якісний письмовий переклад це: повна передача смислу, змісту та оформлення тексту; цілковита відповідність вимогам замовника; відсутність орфографічних і граматичних помилок; термінологія і тематика відповідає початковому тексту, виконаний на електронних або паперових носіях. Дуже важливо, щоб переклад був точним і достовірним, що характеризує точність передачі вихідного тексту в перекладеному. Саме такий переклад може вважатися правильним. Важливо розуміти, що правильність і точність перекладу залежить від тематики тексту. Тому перекладач може в деяких випадках робити й буквальний дослівний переклад, а також адаптувати до особливостей мови перекладу.

Усний переклад сповна передає зміст представника мовлення, цілком адекватний та адаптований, обов'язково враховуються всі тонкощі й характеристики кожної з мов. Різновиди усного перекладу: послідовний і синхронний.

Звертайтеся до нас і наша якість перекладу та сервіс приємно Вас здивують!

Звернувшись до нашої компанії, Ви можете розраховувати на повну конфіденційність і гарантію послуг, що надаються. Компанія «НТ ідея» гарантує якість перекладу та несе фінансову відповідальність перед кожним клієнтом.

У компанії «НТ ідея» над перекладами різної складності й тематики працюють перекладачі та  носії мови з багаторічним досвідом. Ми перекладаємо більш як 53 мовами світу. Наші перекладачі зроблять для Вас письмовий переклад, організують супровід під час ділової зустрічі, в аеропорту, поселення в готель чи просто в ролі гіда прогулянку по Києву.

Усі переклади агентства «НТ ідея» виконуються виключно за допомогою людського ресурсу.

Звертайтеся до бюро перекладів і легалізації «НТ ідея» і ми вирішимо всі питання та допоможемо Вам упоратися з будь-якими поставленими завданнями як для бізнесу, так і для приватних випадків. 

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки