+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль довідки про несудимість

Отримати штамп апостиль довідки про несудимість може знадобитися в самих різних випадках. Дана папір підтверджує, що ви не перебуваєте в розшуку і не судимі. Апостилювання надає їй юридичної сили у всіх країнах, які є у списку учасників Гаазької угоди.

Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Апостиль довідки про несудимість За запитом За запитом Замовити

В інших випадках проставлення штампу може не знадобитися зовсім. Так, в більшості країн СНД документи, видані в Україні, отже мають юридичну силу. Також є ряд держав, які не підписали Конвенцію, у яких потрібне проведення більш складної процедури легалізації – консульської.

Коли і ким запитується?

Довідка про несудимість з апостилем може запитуватися:

  • роботодавцем при оформленні на роботу;
  • організаторами тендерів для участі в них;
  • органам опіки при оформленні опіки чи усиновлення;
  • при отриманні візи або закордонного паспорта;
  • при оформленні громадянства в іншій країні і т. д.

Варто враховувати, що у даного документа є термін придатності. Зазвичай він актуальний лише на протязі 30 або 90 днів. Термін придатності залежить від місця, куди подається папір. Це важливий момент при тривалому оформленні пакету документів: іноді легалізацію даної паперу краще відкласти на останній момент – ближче до моменту подання її за кордон. Щоб оформити все швидко і в строк, краще звернутися в професійний центр або бюро. Це значно прискорить і спростить процедуру.

Якісне та швидке апостилювання в бюро "NTidea"

Замовити послуги легалізації документів в Києві і по всій Україні можна у нас. Ми допоможемо поставити апостиль на довідку про несудимість швидко і якісно. Підкажемо, як провести процедуру саме у вашому випадку, самі истребуем документ повторно, якщо це буде потрібно, переведемо його, нотаріально запевнимо переклад та подамо у відповідні органи для запевнення.

Скільки коштує послуга в кожному конкретному випадку може відрізнятися. Дізнавайтеся точну ціну у наших співробітників. На її встановлення, насамперед, впливає терміновість. Чим швидше вам потрібно оформити документ, тим дорожче це може обійтися. Іноді потрібно проставлення подвійного штампа. Це теж впливає на вартість. У будь-якому випадку, ми тримаємо ціни на доступному рівні, при наданні послуг вищої якості.

Зв'язатися з нами можна через онлайн-форму. Ми з радістю відповімо на ваші питання і підкажемо, як краще провести процедуру легалізації конкретно у вашому випадку. Допоможемо з оформленням інших паперів для їх подання за кордон.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки