Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Молдавії

Приєднання Молдови до конвенції щодо застосування апостилю.
Як відомо, приєднання республіки Молдова до Конвенції, що включає в себе положення про застосування апостилю, було ще в березні 2006 року. Відповідно до положень Конвенції, документ з апостилем, оформлений на території республіки, може бути використаний в межах будь-якої країни, яка є учасником Гаазької конвенції.

Проставлення штампа апостиль документів

Ця функція належить 2 Міністерствам республіки: відповідно Міністерству юстиції, а також Міністерству Закордонних справ і європейської інтеграції. Міністерство юстиції ставить даний штамп на документах, що видаються органами, що здійснюють реєстрацію актів цивільного стану (тобто РАЦС), документації, що свідчить про отримання освіти, різноманітних свідоцтвах і сертифікатах в сфері медицини, нотаріальних актах, актах соціального страхування на території республіки та іншої офіційної документації.

Система проставлення апостилю

У 2013 році в Молдові була прийнята система проставлення штампа апостилю в електронному вигляді. З цього моменту подавати документи на проставлення штампа через інтернет на спеціальному порталі може кожен громадянин, який має особистий цифровий електронний підпис, який можна оформити тільки особисто в Молдові. Електронний апостиль Молдови видається в форматі PDF-файлу, що містить в собі електронну копію оригіналу самого документу з поставленим штампом, завірений електронним підписом відповідального співробітника.

Досвід компанії

Компанія NTidea має необхідний досвід проставлення штампа апостилю на будь-який документ, виданий на території республіки. Завдяки наявності цього безцінного досвіду, клієнту компанії гарантовано повну відповідність всіх норм законів, а кваліфіковані фахівці компанії нададуть істотну допомогу в отриманні молдавського апостилю, незалежно від громадянства клієнта і актуального місця його знаходження.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати