+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Молдавії

Приєднання Молдови до конвенції щодо застосування апостилю.
Як відомо, приєднання республіки Молдова до Конвенції, що включає в себе положення про застосування апостилю, було ще в березні 2006 року. Відповідно до положень Конвенції, документ з апостилем, оформлений на території республіки, може бути використаний в межах будь-якої країни, яка є учасником Гаазької конвенції.

Проставлення штампа апостиль документів

Ця функція належить 2 Міністерствам республіки: відповідно Міністерству юстиції, а також Міністерству Закордонних справ і європейської інтеграції. Міністерство юстиції ставить даний штамп на документах, що видаються органами, що здійснюють реєстрацію актів цивільного стану (тобто РАЦС), документації, що свідчить про отримання освіти, різноманітних свідоцтвах і сертифікатах в сфері медицини, нотаріальних актах, актах соціального страхування на території республіки та іншої офіційної документації.

Система проставлення апостилю

У 2013 році в Молдові була прийнята система проставлення штампа апостилю в електронному вигляді. З цього моменту подавати документи на проставлення штампа через інтернет на спеціальному порталі може кожен громадянин, який має особистий цифровий електронний підпис, який можна оформити тільки особисто в Молдові. Електронний апостиль Молдови видається в форматі PDF-файлу, що містить в собі електронну копію оригіналу самого документу з поставленим штампом, завірений електронним підписом відповідального співробітника.

Досвід компанії

Компанія NTidea має необхідний досвід проставлення штампа апостилю на будь-який документ, виданий на території республіки. Завдяки наявності цього безцінного досвіду, клієнту компанії гарантовано повну відповідність всіх норм законів, а кваліфіковані фахівці компанії нададуть істотну допомогу в отриманні молдавського апостилю, незалежно від громадянства клієнта і актуального місця його знаходження.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки