Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль документів

Ціна від 600 грн.

Замовити

Для чого потрібен апостиль?

Засвідчення і підготовка документів для подачі в іноземних державах є дуже важливим процесом. Потрібно обов'язково уточнити всі деталі та нюанси, що б по приїзду в іншу країну у Вас все було правильно й належним чином оформлено. Всі документи, видані в Україні, мають бути засвідчені або легалізовані на території нашої держави відповідно до українського законодавства компетентними органами, що наділені повноваженнями на офіційному рівні проводити такі засвідчення.

Вам потрібен Апостиль? - Дзвоніть або пишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063) 243-85-25
+38(095) 885-21-01
+38(097) 062-80-03

e-mail: [email protected]

Апостиль на документи

Апостиль є одним з видів засвідчення документації для виїзду за кордон. Щороку у світі стає все більше й більше країн, які відмовляються від нелегкого способу засвідчення - консульської легалізації. Держава Україна не стала винятком і, так само, як більшість країн Європейського союзу і не тільки, на шляху до спрощення процесу посвідчення документів. Наприкінці 2003 року Україна приєдналася до Конвенції (Гаазька угода), яка і регулює вимоги до правил легалізації та оформлення документів іноземного походження в країнах надання.

У чому перевага апостилю?

Апостиль - це простіший спосіб засвідчення, на відміну від консульської легалізації. Вам не потрібно засвідчувати один і той самий документ трьома й більше печатками різних міністерств і консульств. Але, водночас, апостилюють Ваші документи все ті ж міністерства, залежно від того, яким органом видано документ. У нашій країні правом засвідчення штампом «Апостиль» на сьогодні наділені три Міністерства: у сфері юрисдикції - Міністерство юстиції України (Мін'юст), у дипломатичній і сфері інформаційних технологій - Міністерство закордонних справ України (МЗС), у сфері освіти - Міністерство освіти і науки Україна та у сфері запису актів цивільного стану - Державна реєстраційна служба.

Поставимо апостиль на будь-який документ!

Майже всі документи особистого характеру можуть бути засвідчені штампом "апостиль". До таких належать: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, зміну прізвища, імені та по батькові, смерті, виписка про дошлюбне прізвище, диплом, атестат, додатки до освітніх документів, довідка з роботи, довідка зі школи, табель, трудова книжка, ухвала суду, довідка про несудимість, заяви та довіреності, оформлені нотаріусами, ІПН, внутрішній паспорт, закордонний паспорт, військовий квиток, посвідчення водія, довідка про доходи, архівна довідка, посвідчення адвоката, пенсійне посвідчення, посвідчення особи моряка. Різниця лише в тому, що апостильованим буде оригінал документа або його нотаріальна копія. Винятком можуть бути лише документи, що не підлягають засвідченню. Це можуть бути документи фінансового характеру (як-от: чеки, рахунки), документи у вигляді листування, листи і деякі інші.

Так само майже всі документи комерційного характеру чи документи юридичних осіб можуть бути апостильовані. До таких належать статутні документи підприємств, реєстраційна документація, витяги про реєстрацію, довідка не резидента України, реєстраційні посвідчення лікарських препаратів, нотаріальні довіреності юридичних осіб, рішення суду та інші документи. У цьому разі так само буде різниця в оформленні, засвідчується оригінал документа чи нотаріальна копія. Винятком можуть бути документи фінансового чи митного характеру.

Під час підготовки документів так само слід враховувати країну та вимоги саме цієї приймаючої держави. Деякі країни, як-от Швейцарія, Норвегія, Фінляндія, Данія, Голландія, Бельгія, Люксембург вимагають «подвійний апостиль». Тобто, після засвідчення апостилем оригіналу чи нотаріальної копії Вам потрібно зробити переклад і додатково апостилювати нотаріально засвідчений переклад цього документа.

Як легко і швидко поставити апостиль?

Отже, Ви точно знаєте в яку країну та які документи Вам потрібно підготувати. Звертайтеся до бюро перекладів «НТ ідея». Наша команда якісно, ​​у мінімальні терміни й за гарною ціною організовує проставлення апостилю.

Зателефонувавши чи написавши нам запит, Ви отримаєте безкоштовну консультацію та відповіді на всі питання щодо апостилю, легалізації, перекладу, отримання довідки про несудимість, які неодмінно Вам знадобляться для виїзду за кордон. З радістю допоможемо Вам вирішити всі питання!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати