+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Партнерство

Вітаю Вас, дорогі партнери, бюро перекладів, нотаріуси й туристичні агентства! Раді Вам запропонувати співпрацю з компанією «НТ ідея».

Ми постійно розширюємо нашу мережу й локальну територію надання послуг.

Запрошуємо до співпраці нотаріусів, юридичні компанії, бюро перекладів, туристичні агентства. Взаємна чесність і довіра - це наш і Ваш корпоративний успіх. Ми чесні, відкриті і прозорі в стосунках один з одним і з діловими партнерами.

Ми завжди вчасно й відкрито поінформуємо про важливі події та зміни в компанії та в порядку оформлення документів у державних органах і посольствах. Це головна й важлива основа довірчого партнерства і співпраці.

Наші обіцянки завжди виконуються, оскільки ми розуміємо важливість співпраці з Вами і цінуємо Ваш час. Ми намагаємося дотримуватися всіх законів і прав у веденні бізнесу й бізнес-операцій. Нам важливий результат, який завжди й обов'язково гарантує процвітання Вашої і нашої компанії.

Пропонуємо Вам доступні та конкурентні ціни на всі послуги, які Ви можете знайти у нас на сайті, а також з радістю розглянемо Вашу будь-яку пропозицію.

Партнерство

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки