+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Відкрити список послуг
Відкрити список послуг

Переклад резюме

Влаштовуєтеся на роботу в нову зарубіжну компанію? Якісно перекласти резюме допоможе бюро перекладів та легалізації "NTidea". Наші фахівці допоможуть зробити переклад резюме на безліч мов, основними з яких є:

  • англійська;
  • німецька;
  • словацький;
  • китайський;
  • іврит та інші.
Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Переклад резюме За запитом За запитом Замовити

Алгоритм замовлення дуже простий: ви складаєте резюме, переклад якого зроблять фахівці.

Вирішуючи зайнятися цим самостійно, пам'ятайте, що професійний переклад є набагато якісніше і здійснюється у відповідності з встановленими нормами та вимогами.

Правильне резюме - запорука успіху

Варто відзначити, що професійний переклад є необхідною складовою вашого успішного проходження співбесіди, а згодом - прийняття на роботу. Переклад документів в нашому бюро створюється носіями мови з багаторічним досвідом. Це запорука правильного, а головне якісної роботи.

При перекладі важливо розуміти, що робота повинна мати чітку структуру. Співробітники "NTidea" не займаються дослівний переклад, а створюють абсолютної новий текст, який у вигідному світлі представить ваші професійні навички і найкращі якості. Резюме повинно бути адаптоване до вимог тієї країни, де ви збираєтеся побудувати кар'єру. Універсальним є переклад з української чи російської на англійську, але при необхідності ви можете вибрати будь-яку мову. Документ найкращу справляє перше враження на роботодавця, тому довіряти його переклад можна тільки професіоналам. Правильно складений і перекладене резюме стане відмінним помічником у створенні міжнародної кар'єри. Якщо ви знаходитесь в пошуках першої роботи, або є досвідченим фахівцем, ваше резюме, грамотно перекладене на будь-яку мову світу відкриє дорогу до великих можливостей.

Прайс-лист компанії містить фіксовану ціну для кожної мови та типу документа. Також, ви можете замовити коректуру і редагування експертом вже наявного перекладу та оплатити послугу за номінальною вартістю. Наші фахівці підготують необхідні папери в найкоротші строки, що допоможе вам оперативно приступити до пошуків роботи.

Варто відзначити, що компанія вже багато років працює в цій сфері і дорожить репутацією. Ми пропонуємо тільки якісні переклади, і несемо за них фінансову відповідальність.

Якщо потрібен переклад резюме, то вибирайте бюро перекладів та легалізації "NTidea": швидке виконання і гарантія грамотної роботи.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки