Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Відкрити список послуг
Відкрити список послуг

Переклад резюме

Влаштовуєтеся на роботу в нову зарубіжну компанію? Якісно перекласти резюме допоможе бюро перекладів та легалізації "NTidea". Наші фахівці допоможуть зробити переклад резюме на безліч мов, основними з яких є:

  • англійська;
  • німецька;
  • словацька;
  • китайська;
  • іврит та інші.
Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Переклад резюме За запитом За запитом Замовити

Алгоритм замовлення дуже простий: ви складаєте резюме, переклад якого зроблять фахівці.

Вирішуючи зайнятися цим самостійно, пам'ятайте, що професійний переклад є набагато якіснішим і здійснюється у відповідності з встановленими нормами та вимогами.

Правильне резюме - запорука успіху

Варто відзначити, що професійний переклад є необхідною складовою вашого успішного проходження співбесіди, а згодом - прийняття на роботу. Переклад документів в нашому бюро створюється носіями мови з багаторічним досвідом. Це запорука правильної, а головне якісної роботи.

При перекладі важливо розуміти, що робота повинна мати чітку структуру. Співробітники "NTidea" не займаються дослівним перекладом, а створюють абсолютної новий текст, який у вигідному світлі представить ваші професійні навички і найкращі якості. Резюме повинно бути адаптоване до вимог тієї країни, де ви збираєтеся побудувати кар'єру. Універсальним є переклад з української чи російської на англійську, але при необхідності ви можете вибрати будь-яку мову. Резюме найкраще справляє перше враження на роботодавця, тому довіряти його переклад можна тільки професіоналам. Правильно написане і перекладене резюме стане відмінним помічником у створенні міжнародної кар'єри. Якщо ви знаходитесь в пошуках першої роботи, або є досвідченим фахівцем, ваше резюме, грамотно перекладене на будь-яку мову світу, відкриє дорогу до великих можливостей.

Прайс-лист компанії містить фіксовану ціну для кожної мови та типу документа. Також, ви можете замовити коректуру і редагування експертом вже наявного перекладу та оплатити послугу за номінальною вартістю. Наші фахівці підготують необхідні папери в найкоротші строки, що допоможе вам оперативно приступити до пошуків роботи.

Варто відзначити, що компанія вже багато років працює в цій сфері і дорожить репутацією. Ми пропонуємо тільки якісні переклади, і несемо за них фінансову відповідальність.

Якщо потрібен переклад резюме, то вибирайте бюро перекладів та легалізації "NTidea": швидке виконання і гарантія грамотної роботи.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати