Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Вартість наших послуг

Бюро перекладів ціни – перше питання клієнта, коли виникає потреба звернення до компанії. Похвалитися тим, що звернувшись до бюро перекладів та при цьому зміг отримати якісний сервіс, зможе лише той, хто мав можливість співпрацювати з компанією NTidea.com.ua. Доступною ціновою політикою щодо послуг відрізняється не кожна організація. Але в NTidea.com.ua можна отримати першокласні послуги за помірну вартість.

Сфера послуг та цінова політика NTidea.com.ua

Якщо виникла ситуація, пов'язана з перекладом інформації, легалізації, відновлення документів та багато іншого ‒ актуально звернутися за допомогою до профі у своїй справі, які зможуть надати потрібний результат.

Послуги перекладу, які може надати бюро перекладів:

Зайшовши на сайт NTidea.com.ua або зв'язавшись з менеджерами компанії будь-яким зручним способом, можна замовити необхідну послугу, а також дізнатися:

  • Скільки коштує переклад;
  • Легалізація документів ціна;
  • Вартість перекладу тексту;
  • Скільки коштують послуги перекладача тощо.

Для забезпечення надання професійних послуг перекладу за найвигіднішими цінами, і в найкоротші терміни, компанія NTidea.com.ua може працювати дистанційно, щоб замовник зміг уникнути зайвих витрат, які включені у вартість перекладу. Залишивши заявку на переклад через e-mail або по телефону протягом невеликого проміжку часу можна отримати консультацію менеджера, який розрахує вартість замовлення.

Трапляються моменти, коли просто неможливо прорахувати ціну: наприклад, погана якість оригінального документа, медична довідка з нерозбірливим почерком, текст кількома мовами тощо. Такі випадки трапляються рідко і вихід із такої ситуації – це договірна ціна, в яку зазвичай входить вартість послуг перекладача та переклад тексту.

Звичайно, вартість перекладу тексту або документів залежатиме від того, наскільки терміново це необхідно. Але компанія NTidea.com.ua ніколи не зриває поставлених перед нею термінів виконання та здійснює переклад документів у дедлайн, поставлений замовником.

NTidea.com.ua ‒ це якість, надійність, професіоналізм, доступна ціна та першокласний сервіс, які розроблялися роками.

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати