+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Відкрити список послуг
Відкрити список послуг

Нотаріальний переклад документів

У багатьох випадках текст, перекладений з іншої мови, потрібно завірити. Наше бюро надає дану послугу, а також проводить легалізацію паперів. Міста, в яких можна замовити нотаріальний переклад: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Суми, Херсон, Чернігів та інші. Ми не обмежені відстанню і країною, надаємо послугу також для інших держав. У нас висока якість текстів і доступні ціни.

Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Нотаріальний переклад документів За запитом За запитом Замовити

Вимоги до перекладеного тексту

Нотаріальний переклад найчастіше потрібно для важливих юридичних паперів з метою їх подальшого використання за кордоном. Статус такої документації вимагає серйозного і ретельного підходу. Не повинно бути помилок, друкарських помилок, важливо зберегти зміст, структуру та оформлення тексту.

Коли ви надаєте папір нотаріуса, необхідно її відповідність наступним пунктам:

  • наявність оригіналу для звірки;
  • наявність назви документа та організації, її видала;
  • наявність розбірливою видатної дати, підписи, печатки організації, що видала;
  • при наявності декількох аркушів, вони мають бути з'єднані в один (зшиті або скріплені) та завірені печаткою, підписом;
  • на іноземних документах обов'язково повинна стояти позначка підтвердження автентичності – штамп апостиль або консульська легалізація.

Далеко не всі обивателі знають про цих тонкощах. Часто доводиться щось доробляти або, ще гірше, переробляти. Найчастіше послуга потрібна для проставлення апостиля або консульської легалізації, а тут теж є свої нюанси. Важливо знати мову, який підійде для країни-призначення, порядок проставлення потрібного штампа легалізації.

Чому варто звернутися до професіоналів?

Із-за перерахованих вище тонкощів краще і простіше для клієнта відразу звернутися в бюро з комплексним пакетом послуг. Наприклад, наше. Ми надаємо якісний нотаріальний переклад документів в Києві і по всій країні. Великий досвід у даній сфері діяльності дозволяє виконувати всі швидко і високопрофесійно. Вартість послуги залежить від її строковості та складності.

Замовлення приймаються особисто або через інтернет. Фахівці з радістю підкажуть як краще провести процедуру конкретно у вашому випадку, допоможуть з легалізацією українських документів на території України або іноземної документацією за кордоном. Працюємо з більш ніж 53 мовами, в тому числі є викладачі-носії мов. З нами ви можете не сумніватися в якості та вірності ваших перекладів.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки