Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Ужгороді

Апостиль - це офіційне підтвердження легальності документа, яке використовується для міжнародного визнання цього документа в країнах, які підписали Гаазьку конвенцію про апостиль. Головна мета апостилю - спростити процедуру визнання документів, щоб необхідність проходження додаткових формальностей у кожній окремій країні була зменшена.

Коли на документі ставиться штамп апостилю, це свідчить про те, що підпис на цьому документі, а також печатка є справжніми й мають юридичну силу в країні, де було проставлення апостилю. Апостиль сам по собі не підтверджує достовірність змісту документа, а лише підтверджує його автентичність.
Апостиль може бути проставлений на різноманітні документи, такі як акти цивільного стану (народження, шлюб, смерть), документи про освіту, нотаріальні документи, судові рішення тощо. Він проставляється компетентним органом або установою країни, що видала оригінал документу.

Апостиль спрощує процес визнання документів за кордоном, оскільки він забезпечує довіру до їх автентичності й усуває необхідність додаткової перевірки або легалізації паперів в кожній окремій країні.

Як замовити апостиль в Ужгороді

Для замовлення апостилю, мешканці Ужгороду можуть звернутись за цією послугою до бюро перекладів «NTidea». Наші співробітники – це досвідчені фахівці в галузі легалізації документів для закордону, у нас ви також зможете отримати багато інших супутніх послуг.

Вам достатньо відправити документи на апостилізацію до нашого офісу в Києві та зазначити країну до якої прямуєте, оскільки деякі країни мають різні вимоги до легалізації документів. Отримавши від вас всю необхідну інформацію, ми передаємо документи до відповідних державних установ. За необхідності виконаємо завчасно переклад та нотаріальне засвідчення. Готовий результат буде надіслано вам кур’єрською доставкою в Ужгород.

Наше бюро виконує послуги апостилю не тільки для Ужгорода, а і для мешканців інших міст по всій Україні.

Звертайтесь до нас будь яким зручним способом для замовлення послуги апостилю.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати