Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Чернівцях

У минулому столітті у 1961 році відбулася Гаазька конвенція, на якій було ухвалено рішення про спрощену процедуру визнання документів між країнами, які приєднались до цієї конвенції. З того часу перелік країн підписантів постійно поповнюється, не виключенням стала і Україна, яка стала учасницею у 2003 році.

З 2003 року і по сьогодні легалізація документів для використання в інших країнах – членах гаазької конвенції, проходить через спрощену процедуру. Для того, щоб ваші документи мали правомірність в іншій державі, їх достатньо легалізувати через штамп апостилю, замість складної і тривалої процедури консульської легалізації.

Як замовити апостиль в Чернівцях

Якщо ви перебуваєте в Чернівцях і маєте потребу в штампі апостилю, то можете звертатись до нашого бюро «НТідея» для замовлення цієї послуги. Незважаючи на те, що наш офіс розташовано в Києві, ми надаємо послуги для громадян всіх міст нашої держави. Замовивши апостиль в Чернівцях, ви отримаєте результати через службу кур'єрської доставки у зручний час та місце.

Проставлення штампу апостилю не потребує вашої особистої присутності та відвідування різних державних установ, тому послуга апостилізації може з легкістю надаватись віддалено.

Окрім того, розташування нашого офісу в столиці України, дозволяє нам швидко і без посередників надавати різні супутні послуги, через безпосередню близькість до різних державних установ та Міністерств.

Чи варто займатись апостилізацією власноруч

Незважаючи на уявну простоту в проставленні штампу апостилю, є чимало нюансів та індивідуальних вимог, які висуваються окремими країнами. Невірно виконана апостилізація зведе нанівець всі ваші старання, ви згаєте час та зіткнетесь з чималими труднощами, коли ваші документи виявляться недійсними на території іншої держави. Так наприклад, для деяких країн потрібна послуга подвійного апостилю, свої вимоги до перекладача, тощо.

Щоб бути впевненими у коректності проведеної процедури, ми радимо звертатись лише до професіоналів. Замовивши послугу апостилю в Чернівцях через бюро «НТідея» ви отримаєте готовий результат в обумовлений термін та за розумні гроші, і зможете з впевненістю планувати подальші дії.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати