Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Черкасах

У 1961 році сталася визначна подія, була підписана Гаазька конвенція, завдяки якій визнання документів між країнами підписантами проходить по спрощеній процедурі. До переліку таких країн приєдналась і Україна у 2003 році. Від тоді громадяни України мають змогу легалізовувати документи через штамп апостилю по спрощеній системі.

Варто знати: ваші документи не будуть мати законної сили на території іншої держави без легалізації. В процесі легалізації документи проходять перевірку на вимоги країни призначення і на них ставиться штамп апостилю.

Перед тим, як розпочати легалізацію, впевніться, що необхідна вам країна підписала Гаазьку конвенцію і для неї можливе застосування процедури апостилізації. В іншому випадку, вам треба буде проходити більш складку і довготривалу консульську легалізацію.

Замовити апостиль в Черкасах

Для жителів Черкас, як і для мешканців інших міст України, наше бюро «НТідея» пропонує послуги апостилю на документи. Наш офіс розташований в Києві близько до різних державних установ та Міністерств, куди власне і віддаються документи на апостилізацію. Таке розташування дозволяє нам надавати послуги без посередників та у встановлений термін, дотримуючись всіх умов конфіденційності та нерозповсюдження даних клієнтів.

Замовивши апостиль в Черкасах через «НТідея» ви отримаєте якісну послугу, а результати ми зможемо надіслати за необхідною адресою кур’єрською службою.

Самостійне виконання апостилю

Багатьом нам властиве бажання зекономити і зробити за нагоди все самостійно. Але треба знати багато деталей в процесі апостилізації, слідкувати за змінами в законодавстві, повноваженнях тих чи інших Міністерств та державних установ. В умовах війни багато чого змінюється та реструктурується, і інформація, яка була актуальною місяць тому, може втратити актуальність вже сьогодні. І це лише початок, далі треба орієнтуватись у вимогах до апостилю від різних країн, вимогах до перекладу, тощо.

Якщо ви не готові розбиратись в усіх тонкощах та бажаєте все зробити з першої спроби – ми радимо звернутись до наших спеціалістів, які мають багаторічний досвід і щотижня надають подібні послуги.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати