Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Кропивницькому

Штамп апостилю на документи підходить для країн, які є сторонами Гаазької конвенції про спрощений порядок визнання документів від 1961р.. На сьогоднішній день більшість розвинених країн світу приєдналися до цієї конвенції. Ось деякі країни, які визнають апостиль:

Австралія, Австрія, Албанія, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Арменія, Азербайджан, Багамські Острови, білорусь, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Болгарія, Буркіна-Фасо, Велика Британія, Греція, Грузія, Данія, Домініканська Республіка, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизстан, Кіпр, Колумбія, Коста-Рика, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Мексика, Молдова, Монако, Монголія, Нідерланди, Норвегія, Німеччина, Острови Кука, Панама, Парагвай, Польща, Португалія, росія, Румунія, Сальвадор, Сан-Марино, Сенегал, Сент-Вінсент і Гренадини, Сент-Кіттс і Невіс, Сербія, Сейшельські Острови, Словаччина, Словенія, Суринам, Таджикистан, Тринідад і Тобаго, Туреччина, Туркменістан, Угорщина, Україна, Уругвай, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чилі, Чехія, Швейцарія, Швеція, Японія та багато інших.

Варто зауважити, що список країн-учасниць може змінюватися з часом, оскільки нові країни можуть приєднуватися до Гаазької конвенції про апостиль.

Рекомендується завжди перевіряти актуальну інформацію для конкретної країни, з якою ви маєте справу. Так наприклад, Україна приєдналась до цього переліку лише у 2003 р.

Якщо країни вашого призначення не буде в переліку держав-підписантів Гаазької конвенції, то вас очікує консульська легалізація – це більш складна і довготривала процедура визнання документів.

Як замовити апостиль в Кропивницькому

Вам не обов'язково самостійно відвідувати державні установи та дізнаватись про тонкощі процедури апостилізації. Мешканці Кропивницького, як і інших міст України, можуть скористатись послугами бюро «НТідея» для проставлення штампу апостилю на документах.

Наш офіс розташовано в Києві і ми працюємо без посередників. Надаємо послуги максимально швидко та за помірну ціну.

Окрім апостилю, мешканці Кропивницького можуть замовити багато інших послуг: переклад, відновлення документів, легалізацію, нострифікацію, тощо.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати