Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Рівному

Плануєте навчання, працевлаштування або одруження за кордоном? Тоді вам точно знадобиться процедура легалізації українських документів для іншої держави. Після легалізації ваші документи отримають таку саму правомірність в іншій державі, яку вони мали на території України.

Якщо країна, до якої ви прямуєте, приєдналась до переліку учасниць Гаазької конвенції, то легалізація документів стає можливою за більш простою процедурою через штам апостилю, в протилежному випадку потрібна консульська легалізація.

Як замовити апостиль в Рівному

В залежності від виду документу, вам треба звертатись до різних Міністерств в столиці України. Якщо ви мешкаєте в Рівному, вам буде значно простіше скористатись послугами нашого бюро «НТідея» і не витрачати особистий час та кошти на поїздки до Києва. Наше бюро працює в Києві та надає послуги з апостилю з жителів Рівного без посередників.

Якщо ця процедура штампу апостилю для вас нова, то ми не радимо займатись нею самостійно. Є висока вірогідність невірного оформлення документів, які не будуть відповідати всім вимогам іншої держави, і що саме про це ви дізнаєтесь тільки при спробі скористатись ними в іншій державі.

Для замовлення апостилю просто надішліть нам документи на апостилізацію та вкажіть країну, до якої прямуєте. Всю іншу роботу ми беремо на себе, а готові результати відправимо за вказаною адресою кур’єрською службою.

Вартість апостилю залежить від різних факторів, таких як, терміновість, вимог до перекладу, до самого апостилю (деякі країни вимагають подвійний апостиль). Тож радимо мешканцям Рівного звертатись за консультацією до нашого менеджера для уточнення усіх деталей та оформлення замовлення.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати