Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок

Апостиль в Хмельницьку

Плануючи поїздку до іншої країни не для відпочинку, вам варто завчасно підготувати весь пакет документів, якими ви плануєте користуватись за кордоном. Оскільки, українські документи без належної легалізації будуть лише папірцями в іншій державі і ви не зможете ними користуватись.

Обравши країну для подорожі, треба дізнатись, які вона висуває вимоги до визнання українських документів. Якщо ця країна є членом Гаазької конвенції, то вам пощастило, тому що для неї буде діяти спрощена процедура легалізації через апостиль. У інших випадках тільки консульська легалізація.

Які відмінності між апостилем і консульською легалізацією?

Апостиль і консульська легалізація є двома різними процедурами, які служать для підтвердження легальності документів за кордоном. Ось кілька причин, чому апостиль може бути спрощеним в порівнянні з консульською легалізацією:

  • Апостиль базується на положеннях Гаазької конвенції про спрощений документообіг між країнами, який стандартизує процедуру визнання документів між країнами-учасницями. Це означає, що країни-учасниці визнають апостиль без додаткових перевірок і легалізаційних процедур. У порівнянні з цим, консульська легалізація вимагає взаємодії з консульськими представництвами кожної окремої країни, де необхідно визнати документ.
  • Апостиль - це одноетапний процес (окрім подвійного апостилю), де компетентний орган або установа країни, що видала документ, ставить апостиль безпосередньо на документ. У консульській легалізації можуть бути потрібні кілька етапів, включаючи перевірку документа відповідним консульством або посольством, апостиль або підтвердження справжності підпису консула та можливо подальшу легалізацію в Міністерстві закордонних справ країни отримувача.
  • Процес апостилю зазвичай є швидшим і менш витратним порівняно з консульською легалізацією. За наявності установи або органу в країні, що видала документ, який може поставити апостиль, це може бути виконано протягом декількох днів або навіть годин. У разі консульської легалізації процес може зайняти багато часу та зумовити додаткові витрати на візити до консульств та оплату консульських послуг.

Важливо відзначити, що пріоритетність апостилю або консульської легалізації залежить від правил та вимог країни отримувача документа. Деякі країни можуть вимагати консульську легалізацію навіть для документів з апостилем. Тому рекомендується завжди перевіряти вимоги конкретної країни, з якою ви маєте справу, перед початком процедури легалізації.

У жителів Хмельниччини є можливість замовити апостиль в нашому бюро «НТідея». Наша компанія розташована в столиці України і ми надаємо послуги віддалено для всіх громадян. Зв’яжіться з нами зручним способом та дізнайтесь як легко та швидко ви можете отримати штамп апостилю на документи без особистої присутності.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати