Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як апостилювати документацію старого зразка

Як апостилювати документацію старого зразка

13.09.2021

Апостиль можливо поставити тільки на документі або копії нового зразка безпосередньо в країні, яка його видавала. Більшість сертифікатів отримували ще за часів СРСР, до 1991 року, але апостилювати їх вийде в Україні. Нерідко маючи на руках радянські документи, люди, які проживають на території інших країн, задаються питанням, де провести процес і хто повинен їм займатися. Одне можна сказати точно, єдиного відомства, яке надає таку послугу, просто немає. В залежності від виду документа, людина може звернутися за допомогою до одного з таких міністерств як:

 1. Юстиції.
 2. Закордонних справ.
 3. Освіти і науки.

У разі, коли Україна уклала договір, що передбачає правову допомогу, апостиль не ставиться, обмеження діють тільки на офіційні папери, які були отримані в СРСР.

Свідоцтво про народження дитини

Підтвердження подібного документа буде необхідно при спробах працевлаштуватися або розпочати навчання за межами рідної країни. За кордоном свідоцтво про народження сприймається як посвідчення що підтверджує особистість, причому апостиль потрібно для примірників як нового, так і старого типу. На початку процедури потрібен переклад паперів на державну мову, але Швейцарія, Бельгія та Франція вимагають проставлення апостилю навіть на перекладі.

Є й схожі обмеження, в Італії приймаються виключно переклади, які були зроблені акредитованими перекладачами, а також ті, що пройшли процедуру засвідчення в консульстві. Коли мова заходить про свідоцтво старого зразка, то без посвідчення його нотаріальної копії процес розпочати не вийде. Слід чітко розуміти, що подібний апостиль в багатьох країнах світу просто не визнають, щоб уникнути проблем, слід отримати свідоцтво повторно і потім апостилювати.

Диплом про освіту старого зразка

Процедура буде потрібна при бажанні працювати за кордоном або вступити до ВНЗ, апостиль на диплом підтвердить той факт, що людина дійсно закінчила навчальний заклад на території рідної країни. Дипломи старого зразка не є винятком, в момент оформлення може знадобитися один з 3 варіантів, виходячи з вимог певної держави:

 1. Апостиль на оригіналі і нотаріальний переклад.
 2. Подвійне апостилювання на оригіналі і перекладі.
 3. Апостильований документ з присяжним або акредитованим перекладом, в обов'язковому порядку з проставленою печаткою консульства.

Звернувшись за допомогою в компанію NTidea, можна розраховувати на виконання фахівцями всіх вимог і умов країни, незалежно від варіанту, який передбачає конкретний випадок.

Свідоцтво про укладення шлюбу старого зразка

Займатися проставленням апостилю на цих документах люди збираються для досягнення таких цілей:

 1. Оформлення посвідки на проживання.
 2. Підготовка до розірвання шлюбу.
 3. Возз'єднання з сім'єю.
 4. Оформлення візи.
 5. Отримання громадянства країни.
 6. Реєстрація дитини після її народження.

Підтвердити застарілий тип свідоцтва буде неможливо, документи видані до 1991 року апостилюються у вигляді завіреної нотаріусом копії. Такий варіант документації приймається низкою країн, адже апостиль на документи ЗАГСу підтверджує не сам документ, а тільки підпис нотаріуса. Для підтвердження оригіналу необхідно замовити повторне оформлення свідоцтва, співробітники компанії допоможуть вирішити питання як зі старим, так і новим зразком документації.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати