+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Робота в ОАЕ для українців

Робота в ОАЕ для українців

24.08.2020

ОАЕ (Об'єднані Арабські Емірати) - перспективна країна, що має одне з найбільших ВВП. Економічна ситуація продовжує налагоджуватися, бюджет держави зростає, потреба в робочій силі не перестає зменшуватися. Заробітна плата висока, величезна кількість вакансій. Більшість людей мріє укласти такий вигідний контакт.

Переваги роботи в Об'єднаних Арабських Еміратах

Головний плюс в тому, що знайти роботу може практично кожен. Рівень професійної підготовки не є основною складовою. Якщо немає спеціалізованих навичок, людина зможе стати різноробочим на будівництві. Зведення нових будівель та конструкцій здійснюється із завидною регулярністю.

У 2020 році економічні показники ОАЕ зростуть на 3,2%, що демонструє стабільність і активне зростання держави. Забудовники постійно шукають працівників для зведення магістралей, офісних центрів, житлових будинків.

Кілька характерних особливостей:

 • країна продовжує дотримуватися світського способу життя;
 • в Дубаї кількість іноземних резидентів, які працюють за контрактом, перевищує 75%;
 • особиста безпека строго регулюється;
 • оплата здійснюється своєчасно;
 • високий рівень доходу.

Більшість українців намагається працевлаштуватися в таких напрямках:

 • сектор HoReCa - це ресторани і готелі;
 • краса і спортивна галузь (в ОАЕ присутні різноманітні спортивні споруди, їх необхідно підтримувати в працездатному стані);
 • фахівці авіаційної сфери - в Дубаї величезна транспортна розв'язка, щодня кількість вхідних і вихідних рейсів обчислюється десятками;
 • фінансова і торгова галузь.

Як укладається трудовий контракт

Потрібно виділити характерні особливості трудового договору:

 1. здобувач повинен досягти повноліття;
 2. в закордонному паспорті повинні бути відсутніми ізраїльські візи, так як країна не підтримує з цією державою дружніх відносин, наявність такого контакту може послужити причиною для відмови.

Для підвищення продуктивності відбору рекомендується мати підтверджену спеціальність, вказавши на диплом. Арабські компанії охоче йдуть назустріч особам, які надають рекомендаційні листи від різноманітних компаній міжнародного рівня.

Умови проживання в ОАЕ на високому рівні. Заробітної плати вистачить для того, щоб покрити витрати на орендовану нерухомість. З харчуванням буде складніше, більшість продуктів доставляється повітряними шляхами або через море, тому присутня характерна націнка.

Підготовка документації на виїзд

Нерідко співбесіда проводиться в електронному форматі. Якщо вдалося знайти підходяще місце роботи, потрібно перевести і легалізувати документацію, щоб не виникли проблеми після прибуття в країну.

Ці процедури вимагають філігранної точності, помилка призведе до втрати вакантного місця, адже роботодавець не стане чекати, а вибере іншого кандидата з цілого потоку бажаючих. Наші менеджери зможуть допомогти з оформленням документів. Досвід роботи в даній сфері обчислюється роками.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки