Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як укласти шлюб в ОАЕ

Як укласти шлюб в ОАЕ

29.12.2020

Жителі Арабських Еміратів зобов'язані дотримуватися законів шаріату, в тому числі при вступі в шлюб. На практиці це означає, що наречений і наречена укладають юридичний договір, який захищає права кожної зі сторін і їх дітей. Але, як завжди, можливі самі різні варіанти. Щоб в подальшому шлюб не був оголошений недійсним, необхідно заздалегідь знати, які документи потрібні для вступу в шлюб, як проходить процедура.

Договір, укладений подружжям, підлягає обов'язковій реєстрації в суді шаріату. Далі поговоримо про тонкощі процедури з урахуванням віросповідання і громадянства осіб, що вступають у шлюб.

Нюанси вступу в шлюб в ОАЕ

Не мусульмани, які бажають вступити в шлюб на території ОАЕ, не зобов'язані дотримуватися законів шаріату. Вони керуються правилами та вимогами, встановленими на батьківщині.

Розглянемо два найбільш поширених типу шлюбу, що укладаються в ОАЕ.

Подружжя - християни

Вони мають право зареєструвати шлюб в будь-якому з Еміратів за умови, що у них є при собі оригінали та переклади наступних документів:

  1. Свідоцтво про народження.
  2. Закордонний паспорт.

Якщо один із наречених раніше був одружений, потрібно буде свідоцтво про розлучення або інший документ, що підтверджує припинення цих відносин.
У ряді ситуацій молодята безпосередньо в ОАЕ проходять медогляд. Далі їм залишається звернутися в консульство своєї країни, щоб дізнатися, чи можна тут зареєструвати шлюб.

Подружжя - мусульмани

Заяву на реєстрацію шлюбу за законами шаріату візьмуть тільки за умови, що молодята отримали резидентські візи. Вимога не поширюється тільки на жителів країни.

Наречений-мусульманин не може одружитися на християнці. Такий шлюб не буде зареєстрований. Наречена в обов'язковому порядку попередньо приймає іслам. Її інтереси представляє або батько, або опікун, який замінює його.
Укладення шлюбу підтверджують свідки. Ними можуть бути виключно чоловіки-мусульмани. Всі учасники церемонії (крім нареченого з нареченою) пред'являють паспорти і їх завірені копії.

Які документи потрібні для вступу в шлюб з мусульманином

Єдині вимоги до пакету документів відсутні. Все залежить від конкретної ситуації. Припустимо варіант, коли наречена-християнка (будь-якого іншого віросповідання) попередньо приймає іслам.

Її батько обов'язково відвідує нотаріуса. Його завдання - підтвердити, що він знає про бажання дочки вступити в шлюб. Додатково батько запевняє, що на нього не чиниться тиск, що він не має психічних відхилень. Таким чином батько дає зрозуміти, що згоден на одруження своєї дочки.

Іноді з різних причин батько не може представляти інтереси своєї дочки, наприклад, живе в іншій країні і не може приїхати. У цьому випадку він вибирає представника і оформляє на нього довіреність. Представник на весіллі виконує всі обов'язки батька, представляє його інтереси.

Наречена при собі повинна мати паспорт та довідку, що підтверджує прийняття ісламу.

Як легалізувати документи для вступу в шлюб з мусульманином в ОАЕ

Тільки підписати заяву в присутності нотаріуса або оформити довіреність на представника недостатньо. Далі необхідно:

  1. Надати оригінали до Міністерства юстиції та МЗС.
  2. Перевести документи на арабський з нотаріальним посвідченням.
  3. Передати переклади в Міністерство юстиції та МЗС для запевнення.
  4. Передати повний пакет документів в Посольство ОАЕ.

У ряді ситуацій шаріатський суд може вимагати, щоб документи були перекладені на англійську мову. Точний список документів повідомляють при особистому зверненні.

NTidea підготує документи для шлюбу в ОАЕ!

Якщо ви не знаєте, які документи потрібні для вступу в шлюб в ОАЕ, звертайтеся в нашу компанію. Ми допоможемо підготувати переклади і легалізувати їх в установленому законом порядку. Є питання? Отримайте безкоштовну консультацію вже сьогодні!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати