Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Ви загубили закордонний паспорт з резидентською візою ОАЕ. Що робити?

Ви загубили закордонний паспорт з резидентською візою ОАЕ. Що робити?

23.12.2020

Об'єднані Арабські Емірати привабливі не тільки для туристів з усього світу, а й для тих, хто хоче влаштуватися на роботу або відкрити тут власний бізнес. Громадяни інших країн при цьому зобов'язані отримати спеціальну резидентську візу. Вона дозволяє перебувати в країні на законних підставах довше, ніж по звичайній туристичній візі.

Власникові візи в закордонний паспорт ставиться спеціальний штамп. Але непоодинокі випадки, коли паспорти разом з іншими документами крадуть. Їх втрачають або забувають. Як діяти, якщо закордонний паспорт з резидентською візою ОАЕ втрачений з якихось причин? Дочитайте цю статтю до кінця. Вона написана на підставі особистого досвіду людини, що втрачала паспорт.

Які документи потрібні для проставлення резидентської візи в новому закордонному паспорті?

Для початку необхідно подати заявку на отримання нового закордонного паспорта. Без нього не вийде перетнути кордон з будь-якою країною. Якщо новий документ виданий, можна переходити до переносу резидентської візи.

Для цього будуть потрібні наступні документи:

 • скан-копія переоформленого документа;
 • фотографія втраченого закордонного паспорта. Її можна замінити скан-копію;
 • фотографія (скан-копія) раніше виданої резидентської візи Об'єднаних Арабських Еміратів;
 • фотографія заявника 3х4 см;
 • посвідчення особи. Це може бути ВНЖ або паспорт України;
 • довідка з місця роботи на фірмовому бланку організації. Обов'язкова наявність печатки та підпису відповідальної особи. Як варіант, батько може звернутися в департамент у справах міграції та написати лист - إدارة الهجرة;
 • підтвердження з поліцейської дільниці, що громадянин заявив про втрату паспорта. Якщо ви перебуваєте в іншій країні, ми допоможемо перекласти довідку, видану в поліції;
 • ID-карта ОАЕ.

Якщо документи надаються в електронному форматі, особливі вимоги пред'являються до якості копій. Якщо зображення будуть нерозбірливі, написи неможливо прочитати, можлива відмова з боку Посольства ОАЕ. Як безпосередньо виконується перенесення візи, ви дізнаєтеся далі.

Процедура перенесення резидентської візи ОАЕ в новий закордонний паспорт

Якщо резидентська віза вже отримана раніше, її можна не проставляти в новому закордонному паспорті. Як тільки ви пройдете кроки, перераховані нижче, вам видадуть спеціальний документ. Про нього ми розповімо трохи пізніше. Поки ж приділимо увагу послідовності дій:

 1. Ви приносите особисто або надсилаєте нам поштою документи, зазначені раніше. Якщо у вас є скан-копії, перешліть їх на e-mail.
 2. Якщо закордонний паспорт загублений за кордоном, необхідно попередньо звернутися в поліцію і написати заяву. Далі отриману довідку треба легалізувати.
 3. Ви підписуєте довіреність і оформлюєте афідевіт. Наші менеджери нададуть вам необхідну інформацію і телефон нотаріуса, який швидко все оформить.
 4. Виконується переклад всіх документів. Далі їх треба легалізувати у відповідних міністерствах і передати в Консульство.
 5. Представники Консульства перевіряють отримані документи, легалізують їх і передають самостійно до Міграційної служби ОАЕ. Тут на розгляд ситуації потрібно буде 1-2 місяці. Тільки після цього заявнику видають необхідний документ.

Далі ви можете брати новий закордонний паспорт, виданий документ і летіти в ОАЕ. У новий паспорт візу не ставлять.

Як перенести резидентську візу всього за 2 кроки?

Якщо ви будете займатися відновленням візи самостійно, доведеться спочатку шукати бюро для перекладу документів, потім завіряти їх, обходити всі необхідні відомства для легалізації. Вся процедура займає дуже багато часу, вимагає сил і терпіння.

Процедура істотно спрощується, якщо ви звертаєтеся в нашу компанію. Вам необхідно:

 1. Надати необхідні документи.
 2. Звернутися до нотаріуса для підписання довіреності і заяви на співробітників бюро.

Далі ми займаємося вирішенням усіх питань. Ви отримуєте на руки готовий документ і можете купувати квиток на літак. З NTidea немає нерозв'язних проблем!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати