Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Отримання вищої освіти в Іспанії: специфіка, вартість, рекомендації

Отримання вищої освіти в Іспанії: специфіка, вартість, рекомендації

23.09.2020

Сьогодні безліч українських випускників шкіл і технікумів активно замислюються про можливість здобуття вищої освіти в іноземному вузі. При цьому багато серед них не мають ні найменшого поняття, яку ж країну їм слід вибрати. Викликає настороженість і зміст пакету документів, які слід зібрати, перевести і тільки після цього подавати. Дана стаття присвячена особливостям здобуття вищої освіти в Іспанії та деяких моментах, які бажано знати, збираючи необхідні для подачі документи.

Серйозні причини стати саме студентом в Іспанії

Отримання освіти в ІспаніїІспанія є державою Західної Європи, що володіє фантастичним кліматом і має вельми багату культурну спадщину. А прекрасна і незвична сторонньому погляду архітектура заслуговує на особливу увагу. Крім того, Іспанія заслужено вважається центром освіти Західної Європи. Щорічно все більша кількість випускників шкіл з різних країн приїжджають до Іспанії, щоб стати з часом власником диплома іспанського університету. Отримання вищої освіти в Іспанії має кілька важливих переваг:

  • іспанські дипломи не вимагають додаткового підтвердження в інших країнах ЄС, тому що видані за загальним зразком для всіх країн ЄС;
  • у кожного абітурієнта є 2 можливості вступити до університету: якщо в червні вступити не вдалося, у нього залишається ще одна спроба у вересні;
  • в Іспанії є вузи, засновані ще в Середні віки (університет Саламанки здійснив перший випуск фахівців в 1218 році, університет Барселони відкрив свої двері студентам в 1450 році, університет в Комплатенсе - в 1499 році);
  • відносно невисока вартість отримання вищої освіти (до 5000 євро в державних вузах, 6000 - 15000 євро в приватних освітніх установах);
  • освітній процес відбувається відразу на 2 мовах: іспанською та англійською;
  • можливість поєднання навчання з роботою (багато роботодавців йдуть студентам назустріч і беруть їх на неповний робочий день);

Особливості здобуття освіти і повсякденне життя студентів

Вступити в іспанський університет має можливість кожен охочий. Претендувати на вступ може кожна молода людина, яка досягла віку 18 років. Рік навчання в Іспанії складається з 2 семестрів (з вересня по грудень і з січня по березень).

Вища освіта може бути 3 рівнів: бакалаврату, магістратури та докторантури. Оцінка отриманих знань обчислюється в Іспанії по системі кредитів. Перехід на наступний курс вимагає наявності 60 кредитів. Бакалавр вчиться 3-4 роки, набираючи від 240 кредитів. Для отримання звання магістра студент повинен провчитися ще пару років і отримати додатково від 120 кредитів. Для отримання звання доктора наук, слід працювати за фахом ще 3-5 років.

Найбільш актуально проходження навчання на іспанській мові, проте зустрічаються викладачі, які спокійно проводять свої заняття англійською.

Державні вузи передають всю необхідну інформацію теоретичним методом. Приватні університети воліють надавати практичні заняття. Більшість іспитів - усні, письмові іспити є рідкістю. Курсові роботи і атестаційна робота - те, на чому акцентують увагу викладачі. Іноземні студенти позбавлені можливості вступати на заочну форму навчання.

Здобуваючи освіту в Іспанії, кожен іноземний студент перебуває тут на підставі студентської візи. Оселяються іноземні студенти в гуртожитку університету або знімають житло в місті, є так само варіант гостьової сім'ї, коли студент орендує кімнату у власника.

Підготовка документів

Для початку слід уточнити список необхідних документів. Зазвичай в цей список входять атестат про отриманому середню освіту і табель з оцінками, проставленими студенту протягом 3 років. Якщо мається на увазі вступ до магістратури, необхідно подавати диплом з обов'язковим додатком до нього, де міститься інформація про оцінки. Деякі університети можуть запитувати сертифікат, що свідчить про володіння абітурієнтом англійською або іспанською мовами. Врешті-решт, в університет слід направити анкету абітурієнта (його мотиваційний лист або есе).

Всю зібрану документацію українською мовою, слід достовірно і якісно перекласти на іспанську мову. У перекладі та подальшій легалізації перекладених документів безцінну допомогу можуть надати співробітники нашої компанії. Менеджери компанії NTidea здатні швидко і якісно приготувати всю необхідну документацію в Іспанію, яка обов'язково буде потрібна при вступі до університету. Компанія здатна гарантувати повну конфіденційність відомостей і повноцінний сервіс.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати