Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як замінити свідоцтво про народження в Україні?

Як замінити свідоцтво про народження в Україні?

22.07.2020

Після досягнення 16-річного віку кожен громадянин України отримує паспорт. При цьому багато хто помилково вважає, що свідоцтво про народження, як документ, більш не знадобиться. Але свідоцтво дуже часто буває необхідно, як на території України, так і за її межами.

Тому з ним потрібно поводитись також, як з паспортом - його зовнішній вигляд повинен відповідати вимогам, в іншому випадку буде потрібно замінити документ. Також дана процедура може знадобитися в разі втрати свідоцтва про народження.

В яких випадках може знадобитися заміна свідоцтва?

Заміна свідоцтва може знадобитися з різних причин, але ми розповімо про ті, з якими стикалися за час роботи.

1. Ваше свідотство старого зразка

Перед тим як виїхати з країни, громадяни України повинні відповідним чином оформити документи в консульстві або поставити апостиль. В даний час функціонують на території інших держав відділення українських консульств і міністерств все частіше відмовляють в обробці свідоцтв про народження старого зразка або виданих в СРСР. Тому виникає потреба замінити старе свідоцтво на документ нового формату.

2. Наявність у свідоцтві помилок і будь-яких невідповідностей

Заміна свідоцтва в такому випадку обов'язкова, так як при подачі документа на проставляння апостилю в Міністерстві його ретельно перевіряють. Тому, навіть якщо в інших організаціях документ раніше брали, гарантії того, що в апостилюванні НЕ буде відмовлено немає. Крім того, в разі неуважності чиновників при перевірці свідоцтва і проставляння апостилю в документ з помилкою, він може бути в будь-який час визнаний недійсним. Оформляти нове свідоцтво, перебуваючи закордоном, набагато важче і дорожче.

3. Візуальні дефекти і ламінування

При наявності зовнішніх пошкоджень свідоцтво, як і будь-який інший документ, що не буде прийнято до оформлення консульством, РАГСом або міністерством. Також заміна може знадобитися, в зв'язку з забороною нанесення на документ ламінації.

4. Заміна документа старого зразка за власним бажанням

Такі випадки досить рідкісні, але за час нашої практики доводилося стикатися і з ними. Деякі люди вважають за краще утримувати всю наявну документацію в повному порядку, тому самі прагнуть змінити застарілу версію свідоцтва на сучасну.

5. Процедура заміни свідоцтва про народження при знаходженні за кордоном

Нерідко трапляється так, що людині, яка довгий час проживає закордоном потрібно замінити свідоцтво про народження або отримати його дублікат при втраті. Це нормальна практика і за час нашої роботи ми успішно впоралися ні з одним подібним дорученням. Необхідні для віддаленої заміни документів дії:

  • Подача заявки в нашу компанію. Це можна зробити за телефоном, написавши на електронну пошту або скориставшись формою зворотного зв'язку на нашому сайті.
  • Точне формулювання необхідної послуги. При спілкуванні зручним для вас способом з нашим менеджером, необхідно буде уточнити всі деталі замовлення, щоб ми могли бути абсолютно впевнені в тому, що вам потрібно.
  • Надати нашим співробітникам необхідні для отримання нового свідоцтва документи. До їх переліку входять відскановане зображення старого свідоцтва або точні дані, зазначені в ньому. Крім цього, необхідно надати довіреність на отримання свідоцтва. Оформити такий документ, перебуваючи за кордоном найпростіше в українському консульстві, однак існують і інші варіанти, про які ви зможете дізнатися докладніше у наших співробітників.

Наше агентство NTidea займається підготовкою і оформленням документів, надає допомогу в їх отриманні або обміні. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вирішити будь-яку вашу проблему.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати