Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Що таке фірмове засвідчення перекладів: тонкощі процесу

Що таке фірмове засвідчення перекладів: тонкощі процесу

10.11.2021

Щоб скористатися послугою перекладу нотаріуса, слід відвідати сторінку нашого сайту «нотаріальне засвідчення перекладів». Але існують ситуації, коли при перекладі документів немає необхідності завіряти їх у нотаріуса, в такому випадку стає актуальною процедура фірмового засвідчення перекладів, що істотно скорочує час та кошти на оформлення паперів.

Що ж мається на увазі під цим поняттям

За весь час існування компанії NTidea до співробітників зверталися з різними проханнями, професіонали готові дати консультацію, а також допомогти реалізувати задумане за короткий проміжок часу. Однією із затребуваних послуг є переклад документації на фірмовому бланку компанії, адже після замовлення послуги клієнт отримує на руки папери, які матимуть юридичну силу. Серед усіх важливих даних на лист формату А4 прописують:

  1. Назву;
  2. Логотип;
  3. Реквізити;
  4. Контакти.

Бланк користується популярністю в різних державних організаціях, у юридичних осіб, підприємців, які займаються документообігом, а також людей, які зіткнулися з необхідністю подання пропозиції одному з бізнес-партнерів.

Шляхом замовлення фірмового бланка можна запросто підкреслити корпоративний стиль, підвищити імідж компанії та використати папери як рекламу бренду. Документація такого плану є актуальною для тих підприємств, які часто її використовуватимуть у міру здійснення основної діяльності. Нерідко після консультації з менеджером з'ясовується, що людині потрібен не переклад на фірмовому бланку компанії, а щось більш підходяще під ситуацію, що склалася, наприклад:

  1. Роздруківка перекладу на бланку, що належить підприємству замовника.
  2. Переклад текстів, призначених для подальшого використання під час заповнення анкет роботодавців за кордоном.
  3. Переклад для внесення даних під час вступу до ВНЗ за кордоном.

Але найчастіше, у 90% випадків, до Бюро звертаються люди, яким потрібен бланк зі штампом та печаткою Бюро Перекладів "NTidea", іншими словами фірмове засвідчення.

Позитивні сторони співпраці з компанією

Фахівці "NTidea" надають послуги згідно з вказаними на сьогодні тарифами, з якими можна ознайомитись, перейшовши до пункту «прайс-лист» на цьому сайті. Проставлення штампу та підпису для засвідчення перекладу коштує дешево. Символічна плата передбачена за надання додаткових послуг, наприклад, оформлення за допомогою скріпної стрічки та печатки Бюро.

Вихідний зразок документації професіонали перекладають з української мови на англійську, після чого матеріали зшиваються, виконавець ставить підпис, далі засвідчується директором "NTidea", поверх наноситься підпис, а також штамп компанії. На зворотному боці аркуша А4 закріплюється конгрівка, на неї наноситься уточнення щодо кількості аркушів у папці, дані засвідчуються підписом директора та другою печаткою Бюро.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати