Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Відкрити список послуг
Відкрити список послуг

Консульська легалізація документів для Кувейту

Легалізація для КувейтуВаші державні українські документи потрібно легалізувати, щоб вони мали юридичну силу в установах за кордоном – це стосується будь-якої країни, різниця лише в процедурі визнання.

В Кувейті поки що не було ратифіковано угоду про приєднання до Гаазької конвенції, яка передбачає спрощене визнання документів між країнами підписантами. Тому процедура легалізації для Кувейту складна і довготривала.

Вид послуги Термін оформлення Ціна  
Легалізація документів для Кувейту За запитом За запитом Замовити

Розглянемо процедуру покроково:

  1. Документ надсилається дипломованому перекладачу на переклад  на арабську або англійську мову в залежності від вимог вашої приймаючої установи. Готовий переклад засвідчується у нотаріуса, де в процесі засвідчується кваліфікація перекладача та його підпис під перекладом;
  2. На цьому кроці нотаріально засвідчений переклад надсилається до Мінюсту України, де засвідчується автентичність підпису та печатки нотаріуса. У випадку успішного підтвердження, документ підписується та ставиться штамп уповноваженою особою в Міністерстві юстиції;
  3. Далі Ваш документ надсилається на легалізацію до МЗС України (у відділ консульської служби), де на оригінал або засвідчену у нотаріуса копію наноситься штамп Міністерства закордонних справ України;
  4. Відправлення документа в посольство Кувейту в Україні в Києві *
    Під час консульської легалізації на документ ставиться штамп посольства Кувейту, підпис надзвичайного та повноважного посла, наклеюються марки про сплату консульського збору.

* Посольство Кувейту в Україні знаходиться за адресою: вул. Оболонська наб., 19, Київ, Київська обл., 04210. Радимо уточнювати робочий графік та можливість прийому відвідувачів в умовах воєнного стану в Україні. У випадку припинення діяльності посольства в Україні, документи віддаються в посольства Кувейту в суміжних країнах або проходять легалізацію в посольстві України в Кувейті.

Після виконання всіх кроків ваш документ буде вважатись дійсним в Кувейті в різних державних установах. Перелічені кроки легалізації можуть тривати не менше 3-х тижнів.

Якщо ви бажаєте виконати легалізацію документів для Кувейту без затримок та помилок – зверніться до нашого бюро «НТідея» за допомогою.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

поделиться мнением

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати