Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Працевлаштування в Китаї

Працевлаштування в Китаї

19.08.2020

Увага! Наша компанія не займається отриманням громадянства або роботою в Китаї, ця стаття є інформаційним контеном!

Ми допомагаємо з оформленням перекладів на іноземні мови, проставленням апостиля та отриманням дублікатів документів із РАЦСів і архівів, що може знадобитися для подачі документів в Китаї!

Китай - країна, що має відмінні перспективи. Особи, що володіють хорошою освітою, особливо підкріпленою міжнародними сертифікатами, зможуть знайти гідну роботу. Кваліфікованим кадрам китайські компанії платять підвищену заробітну плату. Щоб підтримувати економічний рівень країни, потрібно багато досвідчених і умілих працівників.

Чому варто вибрати роботу в Китаї

Китайська валюта стала настільки приваблива, що змогла привернути увагу численних німців, які активно працюють для процвітання країни. Німецькі інженери покидають межі своєї держави, вважаючи за краще працювати в Китаї. За кілька десятків років їм вдається істотно просунутися по кар'єрних сходах. В рідну країну повертається забезпечена і реалізувавша себе людина.

Їдуть на заробітки і українці. Найчастіше це представники авіаційної сфери, що мають міжнародні ліцензії. У Китаї будуть раді прийняти на роботу будь-яку людини, що має міжнародні документи. Рівень доходу незрівнянно вище, ніж в європейських країнах. Якщо є профільна освіта, можна отримувати в 1,5-2 більше середньостатистичної української зарплати.

Для пошуку вакантного місця не обов'язково бути представником авіаційної або інженерної галузі. Гуманітарії також зможуть повністю реалізувати свій потенціал. У величезній кількості потрібні вчителі англійської мови, особливо в дитячих садках.

Викладачі англійської, маючи підтверджену освіту, зможуть стати вчителем в спеціалізованих установах, абсолютно не володіючи китайською мовою. Рівень доходу буде вкрай високим.

Діти заможних китайців не упустять можливості навчитися російській мові, що стане чудовим способом одержання допоміжної доходу.

Як працювати, жити, влаштуватися на роботу в Китаї

Китайський менталітет дуже важкий для іноземних резидентів. У кращих традиціях своєї країни, вони ефективно вирішили цю проблему. Кожен мегаполіс обладнаний мікрорайоном, де проживають іноземні представники. Інфраструктура повністю налагоджена, іноді вдається поговорити навіть російською мовою.

Позитивною стороною цього вчинку є можливість знайти співрозмовника. У країну приїжджають працювати не тільки українці, а й росіяни. Там же і проживають інженери, котрі переїхали в Китай з європейських країн.

Серед недоліків варто відзначити серйозну націнку. Якщо в якості основної причини поїздки виступає заробіток, краще влаштуватися в звичайному китайському районі, маючи мінімальні знання місцевої мови. Оренда нерухомості обійдеться в сущі копійки, але присутні певні мінуси у вигляді тарганів.

Працевлаштування виконується ще до того, як претендент приїде в країну. Через інтернет він знаходить роботодавця, погоджує і обговорює з ним всі деталі, після чого оформлює ліцензію, подає на робочу візу типу Z в посольство Китаю.

Не можна повністю виключити бюрократичні нюанси, але наявність підтвердженого роботодавця виступає гарантом отримання візи. В Україні цей процес обернеться тривалим очікуванням, без терпіння неможливо дочекатися отримання документа. У Китаї скрупульозно відносяться до бюрократії.

Роботодавець не стане відразу ж вирішувати будь-які ваші питання. Він надасть мінімальну інформацію, подальше піклування про працівника покладається на його власні плечі. Необхідно зав'язати знайомство з іншими мігрантами, особливо в мікрорайонах для іноземних резидентів, які допоможуть влаштуватися.

Допомога в підготовці документації

Китайська бюрократія - справжнє випробування для людей. Більшість терплячих індивідів кидають цю затею ще в момент подачі заяви на ліцензію і візу.

Наша компанія неодноразово займалася підготовкою документації для працевлаштування в Китаї. Ми надамо допомогу в перекладі документів, а також посприяємо в подальшому працевлаштуванні.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати