Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
3 кроки до легалізації документів в посольстві Китаю

3 кроки до легалізації документів в посольстві Китаю

15.01.2021

Китай дуже популярна країна для Українців. Законна міграція в КНР супроводжується купою паперової тяганини, за участю китайського та українського консульства. Китай не підписав Гаазьку угоду, тому будь-яку документацію потрібно повноцінно легалізувати.

У літній період китайське консульство на території України буквально «тріщить по швах» від кількості запитів на отримання візи. Ми вирішили допомогти нашим клієнтам, адже стояти в черзі в жаркий період року не завжди доречно, та й здоров'я потрібно берегти.

Ця стаття орієнтована на осіб, які бажають легалізувати документи для Китаю в самостійному порядку, не вдаючись до допомоги компаній.

Подача документів в китайське консульство

Ми не маємо права даремно обнадіювати Вас. Наш стаж роботи в цьому напрямку перевищує десятиліття. До нас постійно звертаються люди, які зіткнулися з проблемами і гігантськими чергами до так бажаного «віконця».
На Ваш вибір надається два варіанти виконання цієї процедури. Ви можете зробити все в самостійному порядку або звернутися в спеціалізовану компанію, що діє від Вашого імені. Ознайомитися з нашим прайсом і докладним описом цієї процедури за нашої участі Ви можете на окремій сторінці, а зараз мова ведеться тільки про самостійну подачу.

Крок 1: Визначаємо терміновість

Більшість наших клієнтів звертаються за допомогою лише тому, що не встигли все зробити вчасно. Міграція - подія важлива, поспіхом до неї ґрунтовно не підготуватися.

Перш ніж Ви вирішите оформляти документи для Китаю в самостійному порядку, потрібно чітко визначити терміни виконання завдання. Ви відповідальна особа? Вже встигли «погризти» юриспруденцію в цих питаннях? Ніяких проблем! Збирайте інформацію, формуйте пакет документів, мета буде успішно виконана.
Якщо у Вас критично не вистачає часу, краще звернутися в спеціалізовану організацію, яка виконає завдання точно в строк і навіть раніше.

Крок 2: Подивіться в календар

Якщо легалізувати документи або отримати візу потрібно в червні або липні - варто приготуватися до гіршого. Ви гарантовано зіткнетеся з гігантською чергою, зростаючої на очах.

Ми рекомендуємо замислитися над питанням з документами в січні або лютому, а ще краще відразу після новорічних свят. Люди будуть продовжувати відходити від численних урочистостей, про проблеми в році, що наступив задумаються лише тоді, коли підійде час їх вирішення.

Пропустили цей період? Пора купувати спальний мішок і бронювати місце біля дверей посольства, недосип Вам гарантований.

Крок 3: Розрахунок витрат на поїздку в посольство

Точне місце розташування китайського посольства в Україні - місто Київ. На жаль, така важлива організація представлена в однині. Якщо Ви проживаєте не в столиці, потрібно скласти список витрат на щоденні поїздки, витратити багато часу і сил. А як же трудовий процес? Не всі роботодавці охоче дадуть кілька вихідних поспіль.

Ми неодноразово стикалися з ситуацією, коли по завершенню прийому документів до віконця підбігали люди, намагаючись домогтися «справедливості». Вони нарікають на різні причини, але основна з них - проживання в іншому місті.
Не варто забувати, що співробітники консульства теж люди, які працюють за графіком і за заробітну плату. За переробку їм не світить премія, вони не стануть обмежувати себе з особистих причин сторонньої людини. Відповідь буде одна: «приходьте наступного разу».

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки