Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
3 кроки до легалізації документів в посольстві Китаю

3 кроки до легалізації документів в посольстві Китаю

15.01.2021

Китай дуже популярна країна для Українців. Законна міграція в КНР супроводжується купою паперової тяганини, за участю китайського та українського консульства. Китай не підписав Гаазьку угоду, тому будь-яку документацію потрібно повноцінно легалізувати.

У літній період китайське консульство на території України буквально «тріщить по швах» від кількості запитів на отримання візи. Ми вирішили допомогти нашим клієнтам, адже стояти в черзі в жаркий період року не завжди доречно, та й здоров'я потрібно берегти.

Ця стаття орієнтована на осіб, які бажають легалізувати документи для Китаю в самостійному порядку, не вдаючись до допомоги компаній.

Подача документів в китайське консульство

Ми не маємо права даремно обнадіювати Вас. Наш стаж роботи в цьому напрямку перевищує десятиліття. До нас постійно звертаються люди, які зіткнулися з проблемами і гігантськими чергами до так бажаного «віконця».
На Ваш вибір надається два варіанти виконання цієї процедури. Ви можете зробити все в самостійному порядку або звернутися в спеціалізовану компанію, що діє від Вашого імені. Ознайомитися з нашим прайсом і докладним описом цієї процедури за нашої участі Ви можете на окремій сторінці, а зараз мова ведеться тільки про самостійну подачу.

Крок 1: Визначаємо терміновість

Більшість наших клієнтів звертаються за допомогою лише тому, що не встигли все зробити вчасно. Міграція - подія важлива, поспіхом до неї ґрунтовно не підготуватися.

Перш ніж Ви вирішите оформляти документи для Китаю в самостійному порядку, потрібно чітко визначити терміни виконання завдання. Ви відповідальна особа? Вже встигли «погризти» юриспруденцію в цих питаннях? Ніяких проблем! Збирайте інформацію, формуйте пакет документів, мета буде успішно виконана.
Якщо у Вас критично не вистачає часу, краще звернутися в спеціалізовану організацію, яка виконає завдання точно в строк і навіть раніше.

Крок 2: Подивіться в календар

Якщо легалізувати документи або отримати візу потрібно в червні або липні - варто приготуватися до гіршого. Ви гарантовано зіткнетеся з гігантською чергою, зростаючої на очах.

Ми рекомендуємо замислитися над питанням з документами в січні або лютому, а ще краще відразу після новорічних свят. Люди будуть продовжувати відходити від численних урочистостей, про проблеми в році, що наступив задумаються лише тоді, коли підійде час їх вирішення.

Пропустили цей період? Пора купувати спальний мішок і бронювати місце біля дверей посольства, недосип Вам гарантований.

Крок 3: Розрахунок витрат на поїздку в посольство

Точне місце розташування китайського посольства в Україні - місто Київ. На жаль, така важлива організація представлена в однині. Якщо Ви проживаєте не в столиці, потрібно скласти список витрат на щоденні поїздки, витратити багато часу і сил. А як же трудовий процес? Не всі роботодавці охоче дадуть кілька вихідних поспіль.

Ми неодноразово стикалися з ситуацією, коли по завершенню прийому документів до віконця підбігали люди, намагаючись домогтися «справедливості». Вони нарікають на різні причини, але основна з них - проживання в іншому місті.
Не варто забувати, що співробітники консульства теж люди, які працюють за графіком і за заробітну плату. За переробку їм не світить премія, вони не стануть обмежувати себе з особистих причин сторонньої людини. Відповідь буде одна: «приходьте наступного разу».

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати