Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Отримання вищої освіти за кордоном

Отримання вищої освіти за кордоном

09.08.2021

Припустимо, ви - школяр або абітурієнт, який мріє вступити в закордонний ВНЗ. Цей вибір і так непростий для багатьох підлітків. А якщо говорити про навчання за кордоном - то рішення вдвічі відповідальніше. Адже це шлях, по якому доведеться слідувати протягом декількох років.

Якщо звернутися до порад в більшості інтернет-блогів, що корисного звідти можна для себе виділити? На жаль, велика частина рекомендацій на зразок «пройтися по території і прислухатися до власних емоцій» абсолютно не несуть ніякої користі. Подібні абстрактні фрази - останнє, до чого варто звертатися, вибираючи для себе майбутню «альма-матер». Оскільки ключова мета для кожного майбутнього студента - підібрати для себе максимально відповідний ВНЗ. Тому в даній статті ми розберемося в тому, як же не наробити помилок, підбираючи для себе навчання за кордоном.

№1. Не варто приймати остаточне рішення, ґрунтуючись тільки на суб'єктивних висновках

Стереотипи в даному випадку - погані помічники. В процесі пошуку можна виявити певні стандарти, характерні для кожного конкретного ВНЗ. У будь-якому з них доведеться стикатися з людьми з різних соціальних верств. А також взаємодіяти з людьми, що різко відрізняються за характером. Тому неправильно відмовлятися від хорошого університету лише тому, що тутешні студенти, на ваш погляд, поголовно «заучки». Якщо цей ВНЗ припав до смаку вам, то гарантовано сподобається і іншим схожим на вас абітурієнтам.

№2. Не потрібно вибирати кампус в якості основного орієнтира

Іноді відбувається так, що майбутні студенти відмовляються вступати в навчальні заклади, що надають прекрасний рівень освіти. А все тільки тому, що не сподобалося, як виглядає гуртожиток, занадто далеко до найближчого торгового центру і т.п. Це не дуже правильний підхід, адже в першу чергу до університету вступають заради знань, а не красивого оточення і подібних дрібниць.

Рекомендується встановити для себе такі базові критерії:

  • якість навчання;
  • взаємодія з іншими студентами.

№3. До ВНЗ, який запропонував стипендію, слід ставитися з обережністю

Якщо університет запропонував стипендію - це добре. Але якщо це єдине, чим він відрізняється з-поміж інших обраних вами ВНЗ, варто насторожитися. Перш за все, бажано уточнити на яких умовах вона надається. Щоб не вийшло так, що, наприклад, платити за навчання доведеться вже з другого курсу. Подібні трюки нерідко провертають гуманітарні коледжі в Америці. Вони пропонують першокурсникам стипендію, але тільки на перші кілька семестрів. А після закінчення цього періоду за навчання доведеться платити.

Ще одна важлива деталь. Якщо стипендія залежить від рівня успішності або спортивних досягнень, варто запитати себе - чи вийде відповідати встановленим критеріям протягом усіх років навчання.

№4. Дорогий ВНЗ не завжди гарантує чудову освіту

Це дійсно так. Оплата в районі 50 тисяч доларів ще не гарантує надання виняткового навчання. Перші два курси, на яких зазвичай викладається загальноосвітня програма, можуть дуже мало відрізнятися в державному і приватному вищому навчальному закладі. І цей секрет допоможе істотно заощадити. Перші пару років цілком можна провести в звичайному державному університеті, а починаючи з третього курсу - вже перевестися в більш престижний.

№5. Не варто відмовлятися від університету мрії заради романтичних почуттів

Так, зараз ви напевно можете піти на що завгодно, лише б бути поруч. Але романтичні пориви можуть зіграти з вами злий жарт. Наприклад, ви завжди мріяли вчитися в Кембриджі і у вас є для цього всі шанси. Але ви вирішите зробити вибір на користь самого звичайного рядового коледжу, куди поступила ваша пара. І хоча зрозуміло, що хочеться вірити у вічну любов. Але ніхто не застрахований від розриву. Тоді доведеться закінчувати навчання на самоті в університеті, який не дасть вам нічого, про що ви мріяли. Почуття, безумовно, важливі. Але не варто планувати життя, орієнтуючись тільки на романтичне захоплення.

Висловлюємо надію, що ці поради допоможуть не помилитися в ході вибору потрібного ВНЗ. Роки студентства - золотий період, в якому гучні веселощі переплітаються з нелегкою працею. Особливо, якщо навчання відбувається за кордоном. Саме в цей час закладається основа для вашого майбутнього завдяки незаперечним перевагам освіти за кордоном. Тому можна прислухатися до рекомендацій близьких і друзів. Але важливо пам'ятати, що остаточне рішення має бути тільки за вами.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати