Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Отримання вищої освіти за кордоном

Отримання вищої освіти за кордоном

09.08.2021

Припустимо, ви - школяр або абітурієнт, який мріє вступити в закордонний ВНЗ. Цей вибір і так непростий для багатьох підлітків. А якщо говорити про навчання за кордоном - то рішення вдвічі відповідальніше. Адже це шлях, по якому доведеться слідувати протягом декількох років.

Якщо звернутися до порад в більшості інтернет-блогів, що корисного звідти можна для себе виділити? На жаль, велика частина рекомендацій на зразок «пройтися по території і прислухатися до власних емоцій» абсолютно не несуть ніякої користі. Подібні абстрактні фрази - останнє, до чого варто звертатися, вибираючи для себе майбутню «альма-матер». Оскільки ключова мета для кожного майбутнього студента - підібрати для себе максимально відповідний ВНЗ. Тому в даній статті ми розберемося в тому, як же не наробити помилок, підбираючи для себе навчання за кордоном.

№1. Не варто приймати остаточне рішення, ґрунтуючись тільки на суб'єктивних висновках

Стереотипи в даному випадку - погані помічники. В процесі пошуку можна виявити певні стандарти, характерні для кожного конкретного ВНЗ. У будь-якому з них доведеться стикатися з людьми з різних соціальних верств. А також взаємодіяти з людьми, що різко відрізняються за характером. Тому неправильно відмовлятися від хорошого університету лише тому, що тутешні студенти, на ваш погляд, поголовно «заучки». Якщо цей ВНЗ припав до смаку вам, то гарантовано сподобається і іншим схожим на вас абітурієнтам.

№2. Не потрібно вибирати кампус в якості основного орієнтира

Іноді відбувається так, що майбутні студенти відмовляються вступати в навчальні заклади, що надають прекрасний рівень освіти. А все тільки тому, що не сподобалося, як виглядає гуртожиток, занадто далеко до найближчого торгового центру і т.п. Це не дуже правильний підхід, адже в першу чергу до університету вступають заради знань, а не красивого оточення і подібних дрібниць.

Рекомендується встановити для себе такі базові критерії:

  • якість навчання;
  • взаємодія з іншими студентами.

№3. До ВНЗ, який запропонував стипендію, слід ставитися з обережністю

Якщо університет запропонував стипендію - це добре. Але якщо це єдине, чим він відрізняється з-поміж інших обраних вами ВНЗ, варто насторожитися. Перш за все, бажано уточнити на яких умовах вона надається. Щоб не вийшло так, що, наприклад, платити за навчання доведеться вже з другого курсу. Подібні трюки нерідко провертають гуманітарні коледжі в Америці. Вони пропонують першокурсникам стипендію, але тільки на перші кілька семестрів. А після закінчення цього періоду за навчання доведеться платити.

Ще одна важлива деталь. Якщо стипендія залежить від рівня успішності або спортивних досягнень, варто запитати себе - чи вийде відповідати встановленим критеріям протягом усіх років навчання.

№4. Дорогий ВНЗ не завжди гарантує чудову освіту

Це дійсно так. Оплата в районі 50 тисяч доларів ще не гарантує надання виняткового навчання. Перші два курси, на яких зазвичай викладається загальноосвітня програма, можуть дуже мало відрізнятися в державному і приватному вищому навчальному закладі. І цей секрет допоможе істотно заощадити. Перші пару років цілком можна провести в звичайному державному університеті, а починаючи з третього курсу - вже перевестися в більш престижний.

№5. Не варто відмовлятися від університету мрії заради романтичних почуттів

Так, зараз ви напевно можете піти на що завгодно, лише б бути поруч. Але романтичні пориви можуть зіграти з вами злий жарт. Наприклад, ви завжди мріяли вчитися в Кембриджі і у вас є для цього всі шанси. Але ви вирішите зробити вибір на користь самого звичайного рядового коледжу, куди поступила ваша пара. І хоча зрозуміло, що хочеться вірити у вічну любов. Але ніхто не застрахований від розриву. Тоді доведеться закінчувати навчання на самоті в університеті, який не дасть вам нічого, про що ви мріяли. Почуття, безумовно, важливі. Але не варто планувати життя, орієнтуючись тільки на романтичне захоплення.

Висловлюємо надію, що ці поради допоможуть не помилитися в ході вибору потрібного ВНЗ. Роки студентства - золотий період, в якому гучні веселощі переплітаються з нелегкою працею. Особливо, якщо навчання відбувається за кордоном. Саме в цей час закладається основа для вашого майбутнього завдяки незаперечним перевагам освіти за кордоном. Тому можна прислухатися до рекомендацій близьких і друзів. Але важливо пам'ятати, що остаточне рішення має бути тільки за вами.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки