Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Навчання в США для громадян України

Навчання в США для громадян України

29.10.2020

Сполучені Штати Америки вважаються самою високорозвиненою державою. Їх також називають «країною можливостей» і це цілком справедливо - тут кожен може знайти те, що йому потрібно. Одним потрібна хороша робота, інші шукають щастя в особистому житті, треті хочуть отримати гідну освіту. Останні думають на перспективу, адже ставши кваліфікованим фахівцем в якій-небудь сфері можна забезпечити себе на все життя і зайняти високе положення в суспільстві.
Так як американська освіта одна з найкращих у всьому в світі, вступити до вищих навчальних закладів тут досить складно. В інститутах та університетах щорічно проходить жорсткий конкурсний відбір для іноземних абітурієнтів. Це цілком природно, адже після закінчення вузу в Америці людина отримує не просто диплом про вищу освіту, який котується по всьому світу, а й «путівку» в гідне життя.

Переваги освіти в США

В американських ВНЗ практикуються найсучасніші методики викладання, які визнані в усьому світі. У багатьох з них студенти 2-3 курсів мають можливість пройти реальну практику за своїм профілем на підприємствах. Завдяки цьому учні отримують не тільки теоретичні знання, а й досвід практичної роботи. Крім того, після практики студент отримує рекомендації, що дозволяє отримати роботу за фахом в будь-якому куточку світу відразу після закінчення ВНЗ.
Головною відмінною рисою методики викладання у ВНЗ США є те, що учень самостійно вибирає план занять. Кожен підбирає профільні дисципліни індивідуально, так що наголос робиться на них. Загальні предмети, від яких не буде толку в майбутній професії, не відволікають увагу.

Після закінчення базового курсу навчання у ВНЗ присвоюється ступінь бакалавра. Якщо ви хочете отримати ступінь магістра або доктора, то можете продовжити навчання.

Ще одна особливість американської освіти - можливість пройти інтенсивний курс навчання за 1 рік і отримати при цьому повноцінний диплом. При такому варіанті навчання обходиться в рази дешевше в порівнянні з повним курсом. З цієї причини більшість студентів з України обирають саме такий спосіб здобуття вищої освіти в США.

Після закінчення ВНЗ кожен студент отримує дозвіл працювати за своїм профілем на території США протягом року.

Що вибрати - університет або коледж?

Існують 2 варіанти отримання освіти в США для іноземних громадян - можна вибирати між коледжем і університетом. Відмінності між ними досить істотні. В першу чергу науково-технічна база в університеті набагато потужніша. Крім того, тут студент, як правило, може вибирати з великої кількості факультетів, в той час, як коледж пропонує більш вузький вибір спеціальностей. Також є і додатковий варіант –ком’юніті коледж. Ці навчальні заклади, щоб перейти від школи до університету - після ком'юніті відбувається зарахування одразу на третій курс університету.

Як поступити на навчання в США?

Для вступу необхідно зібрати пакет документів і направити його у ваш університет або коледж. При цьому документи повинні пройти апостилізацію і бути легалізовані. Якщо ви звернетесь в компанію NTidea, наші фахівці оформлять все в найкоротші терміни. При цьому ми пропонуємо найдоступніші розцінки. Тому ви заощадите свій час і отримаєте документи, оформлені відповідно до всіх вимог. Після того, як документи будуть відправлені, вам залишиться лише дочекатися подальших інструкцій, які будуть вислані, якщо приймальна комісія дасть позитивну відповідь.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати