Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Вигоди закордонної освіти

Вигоди закордонної освіти

19.06.2021

Диплом про вищу освіту престижного навчального закордонного закладу бажана мрія багатьох наших співвітчизників, особливо молодого віку. Тож не дивно, освіта такого роду - це безцінний досвід і вхідний квиток в співтовариство великих корпорацій. Тим часом абітурієнт повинен бути готовий нести серйозні матеріальні витрати, адже освіта за кордоном не дешевий продукт, до того ж це переїзд, вливання в нове середовище, різні побутові складності.

Агентство НТідея розділяє заклопотаність молодих людей складністю прийняття рішення про вступ в інтернаціональний ВНЗ на основі вищенаведених фактів, і готове надати свою допомогу у вступі до навчального закладу і облаштуванні на новому місці. У будь-якому випадку диплом іноземного університету дає масу переваг, описаних далі.

1. Відмінна якість знань

Кращі університети сьогодні базуються в Північній Америці, Європі та ряді азіатських держав. Навички, отримані по ходу навчання у вітчизняних вузах, мало котуються на глобальному ринку праці. Їх порівняння з обсягом і якістю знань, вкладених в голови випускників Кембриджа чи MIT взагалі немислимо. Крім зазначених вище закладів, серед ВНЗ високий рівень підготовки за деякими спеціалізаціями дають і менш відомі іноземні університети:

- Louisiana State University - нафтова промисловість, фінансовий аудит;
- University of Massachusetts Boston - бізнес менеджмент.

У зарубіжних школах працюють кращі світові уми. Зокрема, більш ніж 2/3 викладацького складу мають наукові ступені в університетах Johns Hopkins, Brown, Harvard, Dartmouth.

2. Доступність стажування та відмінні кар'єрні перспективи

Диплом закордонного ВНЗ - дебютна щабель в сходах, що ведуть до блискучого майбутнього в світовому бізнесі. Всі серйозні іноземні вищі навчальні заклади взаємодіють з великими корпораціями, охоче беруть на практику і стажування учнів своїх партнерів. Наприклад, студенти Washington State University практикуються в Boeing, Майкрософт та Amazon.com, а учні з Goldsmiths University of London - в Yahoo! і БіБіСі. Власники дипломів італійського університету Polimoda майже в 90% випадків протягом 6-ти місяців з моменту закінчення навчального закладу отримують посаду в Giorgio Armani, Dior і інших модних гігантах.

3. Спеціальності, яким (майже) не вчать на батьківщині

Наші університети майже або практично не набирають студентів за наступними напрямками, зелена енергетика, гейм-дизайн, нейробіология, мультимедіа. До того ж технічне оснащення лабораторій іноземних навчальних закладів в рази кращі за вітчизняні. Зокрема, учні університету The University of Illinois in Chicago повним ходом експериментують з проектами в сфері біоінженерії, учні французького навчального закладу L'Institut Superieur des Arts Appliques мають можливість створювати і тестувати нові зразки цифрового мистецтва і мультимедійних додатків.

4. Освіта майбутнього

У порівнянні з навчанням в нашій країні, що ставлять наголос на теоретичні знання, західні університети практикують інший підхід. Вони намагаються давати знання, що несуть користь, що закріплюють за студентом певний соціальний статус. Викладачі не тільки оцінюють рівень отриманих знань, а й допомагають підопічним визначитися з напрямком їх застосування. Наприклад, учні Hult International Business School конструюють проекти суспільно-господарського вдосконалення територій. Автор кращого плану отримує 1 мільйон доларів на реалізацію своєї ідеї. Наприклад, студент University of Central Florida створив некомерційну організацію Limbitless Solutions на базі навчального закладу, і тепер виготовляє 3D-друковані протези для дітей і дорослих.

5. Гнучка система вибору спеціальності

Учні старших класів американських шкіл мають можливість формувати навчальний план на власний розсуд відповідно до запитів, обраного для вступу ВНЗ. Учень може включити в план занять уроки програмування, живопису, музики, інші предмети. Наприклад, школярі англійської Lincoln Academy вчаться створювати інженерні проекти, проводять морські дослідження, займаються веб-розробкою. Студент, після вступу до ВНЗ в будь-який момент може змінити основну спеціалізацію, прослуховувати цікаві саме йому курси з інших відділень.

Навчання в іноземному університеті - це не тільки можливість вибудовування блискучої кар'єри, а й ефективна підготовка до подолання життєвих труднощів, допомагає відшукати можливості в різноманітті навколишнього світу.

Труднощі, що чекають здобувача вищої освіти за кордоном

Рідкісний скептик оскаржить гідності навчання за кордоном, набагато більше людей приведуть чимало слушних причин, не пускатися в таку авантюру, наприклад:

  • космічний цінник. Середня вартість року навчання в північноамериканської школі варіюється в межах 50-60 тисяч доларів, а в ВУЗі вона зростає дворазово. Гранти можуть знизити грошове навантаження, але в будь-якому випадку платити доведеться. Важливо! Вкладення в освіту окупляться дуже швидко. Так початкова щорічна з/п студентів, які влаштувалися на роботу після закінчення навчання в University of California, Irvin доходить до 125 тисяч доларів і вище;
  • мовний бар'єр. Багато людей зможуть дізнатися дорогу у англійця, а з написанням есе на тему сучасних бізнес стратегій довжиною понад півтисячі слів англійською або французькою мовами впораються не всі. До того ж, студент іноземного університету буде відвідувати лекції на нерідній мові, писатиме підсумкові та дослідні роботи, спілкуватися з однокурсниками і викладачами;
  • бюрократичні перепони з оформленням дозвільних паперів. Абітурієнт буде змушений подолати безліч чиновницьких перешкод, зробити переклади мотиваційного листа, рекомендацій, диплома, отримати візу. Всі процедури потрібно робити вчасно, інакше набір на потрібну програму буде завершено без нього;
  • непросто визначитися з ВНЗ. Підбір навчального закладу за наявності приблизного переліку вимог представляється непростою справою. Одні Сполучені Штати є місцем базування більш ніж 5000 університетів і більше 30 тисяч приватних шкіл. Рейтинг подібного об'єкта дає лише поверхневі знання про рівень підготовки в ньому, і тим більше про кліматичні умови, соціальній обстановці навколо навчального закладу, якості харчування, інших аспектах.

Число співвітчизників, що бажають отримати освіту за кордоном, зростає рік від року. Багато хто не наважується зробити перший крок через високі вимоги до абітурієнта, складних вступних випробувань, довгої метушні з документами. Агентство НТ ідея може надати докладну інформацію по обраному навчальному закладу, організувати зустріч з людиною, яка пройшла через всі перешкоди, проконсультувати з будь-якого пов'язаного із закордонним навчанням питанню. Фахівці компанії гарантовано допоможуть клієнту зробити максимально вигідний для нього вибір.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати