Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Бюро перекладів. Що означає і чим займається?

Бюро перекладів. Що означає і чим займається?

29.03.2021

Відвідавши державні органи (міністерства) громадяни України часто звертаються до нас за отриманням послуги з легалізації документів. Часто виникає питання про порядок дій, необхідних для посвідчення документів за правилами різних держав. В цьому немає нічого дивного. Часто формулювання відповідей, отриманих в відомствах, не містять ніякої конкретики: «потрібно апостилізований диплом», «потрібно легалізувати довідку про відсутність судимості». Осіб, що звернулися, не посвячують в деталі необхідних правил. Тоді люди звертаються в бюро перекладів.

Серед ненависників компаній з надання посередницьких послуг часто звучить фраза: «якщо можна все зробити самому, навіщо мені бюро перекладів?».
Більш усвідомлені громадяни розуміють, що простіше довірити свої турботи по легалізації документів досвідченим фахівцям. Шкода, що до деяких усвідомлення приходить лише після того, як в МЗС повідомляють, що відомство цим не займається. Тоді вони розуміють, що робочий день закінчується і в Мінюст вже не встигнути. Ще більш сумною виглядає ситуація, коли люди спеціально приїжджають з інших міст (Одеса, Вінниця) і повертаються ні з чим.

Бюро перекладів. Що собою являє?

Для недосвідченої людини бюро перекладів може здаватися місцем, де збираються багато перекладачів, які володіють різними мовами. Насправді, в даний час бюро перекладів - це не тільки виконання самих перекладів, а куди більш широкий перелік послуг.

Бюро перекладів - це організація сфери послуг, яка допомагає в перекладах на різні мови і в рішенні інших супутніх завдань, пов'язаних з підготовкою документів для виїзду в іноземні держави.

На сьогоднішній день бюро перекладів і легалізації документів пропонують комплексні послуги громадянам України та іноземцям, які бажають потрапити за кордон маючи українські документи на руках. З метою забезпечення оперативної, комфортної та безпечної підготовки документів для виїзду в будь-яку державу, в Бюро перекладів NTidea працюють кілька структур:

  1. Клієнтське відділення.
  2. Корпоративне відділення.
  3. Кур'єрське відділення.
  4. Фахівці-перекладачі (основа бюро).
  5. Бухгалтерія, маркетинговий відділ і т.п.

Переймаючись питанням «що таке Бюро перекладів», зверніться в бюро NTidea. Тут обов'язково допоможуть з вирішенням профільних питань!

Як не помилитися з вибором бюро перекладів?

При проходженні процедури легалізації документів, буде потрібно пред'явити оригінали документів, на які згодом будуть проставлені печатки і штампи різних відомств. Зрозуміло можливе небажання передавати свої документи (свідоцтва, дипломи) кому б то не було, як і відсутність бажання видавати довіреність для представництва в цих установах. Як з великого числа бюро вибрати найнадійніше і уникнути зустрічі з непрофесійними посередниками?

Це дешевше. Багатьом здається, що чим ближче до столиці, тим вище ціни, а значить і робота посередників з підготовки документів обходиться дорожче. Навпаки, в ситуації з бюро перекладів, це правило втрачає свою дію лише з тієї причини, що всі необхідні державні відомства розташовані тільки в Києві.
Звернення в бюро перекладів на периферії призведе до додаткових витрат, так як весь пакет документів все одно буде направлений в офіс партнерів в столиці. Саме столичні бюро перекладів і займуться, оформленням Ваших документів. Поява ще одного посередника призведе лише до подорожчання послуги. Що стосується безпеки, то її рівень лише знижується з появою зайвих рук.

Це надійно. У компаніях, розташованих на периферії часто працевлаштовані люди, яким не доводиться бувати в міністерствах, щоб легалізували документи і апостилювати їх. А значить, в ситуації, що не часто зустрічається на практиці, ці фахівці не дадуть Вам повноцінної розгорнутої консультації. В результаті Ви ризикуєте отримати невірно підготовлені документи, що спричинить додаткові витрати коштів і часу.

  1. Звертайтеся безпосередньо в Бюро перекладів в Києві
  2. Відвідайте офіс NTidea, а якщо вирішили звернутися в Бюро перекладів на периферії за місцем проживання, відвідайте їх офіс. Після отримання консультації, попросіть дати квитанцію. На ній має бути печатка організації, а також Ваші дані, перелік документів, вартість послуг і терміни надання послуг.
  3. Чим більше докладна і зрозуміла консультація, тим більш компетентний фахівець перед Вами. Це правило незмінно діє щодо всіх Бюро перекладів, тому як нюансів оформлення документів для виїзду за кордон багато. Скориставшись цими порадами, Ви уникнете співпраці з непрофесіоналами, які здатні привести в непридатність Ваші документи.

Гарантії Бюро перекладів

Часто наші клієнти задаються питанням - які ми надаємо гарантії щодо своєчасного і правильного оформлення документів, які після будуть прийняті в компетентних органах за кордоном. Однозначних гарантій не може дати жодна компанія крім як похвалитися тривалою роботою на ринку перекладів документів або порадити прочитати відгуки клієнтів, що звернулися, на своїх інтернет-ресурсах.

Об'єктивною гарантією в будь-якому випадку повинна стати видана Вам правильно оформлена квитанція, в якій обов'язково повинний бути підпис співробітника і печатка організації. Саме така квитанція стає мінімальною гарантією отримання якісної послуги в строк.

Висновок

Професіонали своєї справи цінуються в усі часи. Їхні послуги дозволяють заощадити час і кошти. При виникненні додаткових питань щодо легалізації документів, їх апостилюванню і т.п. телефонуйте нашим співробітникам і переконайтеся в нашому професіоналізмі. Наші регулярні акції та знижки заощадять ваші кошти.

Бажаємо зробити правильний вибір надійного бюро перекладів!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати