Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як оформити довіреність на отримання документів

Як оформити довіреність на отримання документів

26.12.2020

Ви можете особисто вирішувати питання, пов'язані з легалізацією, оформленням документів або їх дублікатів. Якщо ж ви хочете, щоб замість вас хтось третій займався складанням заяв, зверненням в потрібні інстанції, потрібна буде довіреність, оформлена належним чином.

Ми вирішили розповісти, в яких ситуаціях не обійтися без цього документа, як його правильно складати.

Коли необхідна довіреність, завірена нотаріусом

Якщо мова йде про отримання документів, переведення їх для посольств або легалізації, довіреність потрібна в наступних ситуаціях:

  • потрібні дублікати свідоцтва про шлюб, смерть, народження та ін. Їх видають органи РАЦС;
  • необхідно звертатися до Посольства іншої країни для легалізації документів;
  • доводиться звертатися до податкової інспекції для отримання ІПН;
  • ви хочете створити юридичну особу;
  • потрібно відкрити представництво.

Є ще ряд ситуацій, коли без довіреності не обійтися. Але вони зустрічаються рідше, тому не будемо приділяти їм увагу. Далі ми розповімо, як на практиці можна оформити довіреність.

Як отримати довіреність в Україні?

Якщо ви живете в Україні або знаходитесь тут на законних підставах, для оформлення довіреності достатньо відвідати кабінет будь-якого приватного нотаріуса або нотаріальну контору. Тут вам підготують потрібний документ. Вам залишиться його підписати. Зразок довіреності, щоб уникнути помилок, ви можете отримати у наших менеджерів. Просто вкажіть e-mail для відправки.

Як оформити довіреність за межами України?

Ситуація дещо ускладнюється, якщо вам потрібно легалізувати документи, запросити дублікати, а ви перебуваєте в іншій країні.

Оформити довіреність в такій ситуації можна одним з таких способів:

1. Звернутися в Консульство України. Цей варіант найпростіший. У будь-якому дипломатичному представництві країни співробітники підготують необхідні документи українською мовою. Ви можете передати її довірителю для використання на території України. Додаткове посвідчення у нотаріуса вже не потрібно. Цей спосіб доступний тільки власникам українського паспорта.

2. Відвідати місцевого нотаріуса. Цей варіант вимагає більше часу і коштує дорожче. Вам в більшості випадків оформлять довіреність на мові країни перебування. Далі потрібно поставити на документі апостиль або відвідати консульство для легалізації. Конкретний спосіб залежить від того, чи ратифікувала країна, в якій Ви перебуваєте Гаазьку конвенцію. Далі ви відправляєте довіреність нам. Ми виконуємо переклад на українську мову і посвідчуємо у нотаріуса. Тільки після цього ми можемо займатися вирішенням ваших справ, пов'язаних з оформленням документів.

Особливості оформлення довіреності для Посольства Італії

Уряд цієї країни ратифікувала Гаазьку конвенцію. Але іноземцям потрібно знати про деякі вимоги до документів. Якщо будь-яка довідка потрібна для пред'явлення офіційним структурам на території Італії, необхідно звернутися в Посольства для легалізації. Якщо ви не звертаєтесь особисто, потрібна довіреність. Ви можете написати її особисто, скориставшись бланком Посольства. Але для цього громадянин України повинен мати Permesso disoggiorno (Пермессо дісоджорно) або Carta d'identità (Посвідчення особи). Ви вказуєте на бланку потрібні дані. Цього достатньо, щоб Посольство Італії легалізувало потрібні вам документи.

Як сказано на початку статті, ви можете отримати зразки довіреностей.

Тепер ви знаєте, як оформити довіреність на території України і за її межами. Якщо інформація в даній статті корисна для вас, поділіться нею з друзями та знайомими. Нехай всі знають, що робити, якщо потрібна довіреність. А ми і далі будемо вести блог, щоб ви знали, що робити в різних складних ситуаціях!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати