Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Афідевіт в Україні. Що це таке і для чого він потрібен?

Афідевіт в Україні. Що це таке і для чого він потрібен?

18.02.2021

Не багатьом відомо юридичне поняття «афідевіт», так як в народі його замінюють на інші вирази. Але ознайомитися з цим терміном необхідно, так як при виїзді за кордон, влада іноземної держави з різних причин може вимагати пред'явити афідевіт.

Отже, що таке афідевіт? Це нотаріально завірений юридичний документ, при складанні якого людина підтверджує який-небудь факт під присягою. Афідевіт може використовуватися як окремо або йти в комплекті з додатком, так само підтверджуючи факт, про який йде мова.

Необхідність оформлення афідевіта виникає при неможливості легалізувати або апостилювати необхідну документацію. Наприклад, якщо потрібний документ не приймається Міністерствами закордонних справ і юстиції для легалізації та апостиля, відповідно до законодавства України. В такому випадку ви можете звернутися в компанію NTidea, і вам допоможуть правильно скласти афідевіт для будь-яких ситуацій.

Співробітники бюро перевірять надану вами інформацію за короткі терміни і нададуть контакти нотаріуса, у якого величезний досвід в оформленні афідевітов, після чого можна перейти безпосередньо до складання документа. Процес перевірки буде значно прискорений, якщо ви надасте документацію, яку потрібно легалізувати. Перед складанням афідевіта пам'ятайте, що відповідальність за надання інформації лягає виключно на особу, що дає показання, а нотаріус лише підтверджує факт, що все було записано в його присутності під присягою і засвідчує справжність підпису.

Що можна підтвердити за допомогою афідевіта в Україні?

Існує безліч причин, що вимагають пред'явлення афідевіта при в'їзді в іноземну державу чи проведення судового розгляду на його території. Наприклад, для підтвердження сімейного стану при реєстрації шлюбу за кордоном, для підтвердження медичних документів (даних про зроблені щеплення), протоколів та інших документів, які не відповідають стандартам для прийому на легалізацію.

За допомогою афідевіта іноземний громадянин зможе відновити загублений закордонний паспорт або провести легалізацію документів, довести юридичну силу яких неможливо ніяким іншим способом.

Громадянам України, які планують зареєструвати шлюб за кордоном, знадобиться афідевіт (заява), який доводить, що він вже не перебуває в офіційному шлюбі, укладеному на території рідної держави. Багато хто думає, що відсутність печатки в паспорті автоматично вважається доказом сімейного стану, але це не так.

Є й інші варіанти - афідевіт може знадобитися для відновлення практично будь-яких загублених документів, при працевлаштуванні за кордоном. Крім того, за допомогою нотаріально завіреного афідевіта, можна пройти всілякі юридичні процедури.

Що потрібно зробити для отримання афідевіта?

Для проходження процедури необхідна ваша особиста присутність у нотаріуса. Щоб заощадити час, попередньо проконсультуйтеся з менеджерами по телефону - вони порадять, які документи потрібно буде зібрати конкретно у вашому випадку.

Оформлення афідевіта проводиться відповідно до правил, встановлених українським законодавством і обов'язково відбувається в присутності нотаріуса. На офіційному бланку вказується ПІБ особи, яка підписує афідевіт, а також її адреса. Після цього йде безпосередньо текст, в якому викладаються необхідні підтверджуючі факти. Завершується документ датою і підписом.

Оригінал афідевіта складається українською мовою, але при необхідності пред'явити документ в іноземній державі, здійснюється переклад його на державну мову. Все викладене в документі підтверджується під присягою. Якщо знадобляться додаткові підтверджуючі документи, їх прикріплюють до передньої сторони бланка.

Головною перевагою даної процедури є можливість легалізації документів, на яких не ставляться підписи і печатки легалізації або апостиля. При необхідності довести приналежність особи, яка засвідчує, наприклад, паспорт, до афідевіту додаються копії сторінок, які завіряються нотаріусом.

Немає різниці, проходить процедуру громадянин України або іноземець.
Афідевіт може бути оформлений не тільки фізичною, але і юридичною особою. В даному випадку в нотаріальну контору повинен з'явитися представник компанії, уповноважений пройти процедуру. Далі ніяких відмінностей від отримання документа фізичною особою немає.

Для того, щоб дізнатися все необхідне про процедуру складання афідевіта, зверніться до нас. Проконсультуйтеся зі співробітниками по телефону, і ви отримаєте повний перелік необхідних документів. Таким чином ви зможете без проблем підготуватися до подачі документів за кордоном.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати