Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Довідка про відсутність судимості для отримання візи в Чеську Республіку

Довідка про відсутність судимості для отримання візи в Чеську Республіку

18.05.2021

При відвідуванні деяких зарубіжних країн перед громадянином постає завдання оформлення візи для в'їзду у відповідну країну. І якщо деякі країни пред'являють стандартний список вимог до пакету документів (заява, авіаквитки, броні готелів, довідки з роботи і навчання), то деякі запитують додаткові відомості.

Список документації, необхідної для подачі заяви на отримання візи в Чеську Республіку включає в себе, крім основного пакету і виписки з банківського розрахункового рахунку, довідку про відсутність судимостей.

Що це за довідка і як її отримати?

Довідка про відсутність судимості надається Міністерством Внутрішніх Справ за допомогою подання відповідної письмової або електронної заяви. Після проведення перевірки фактів застосування заходів засудження щодо заявника, готується відповідний документ. Довідка друкується і видається на спеціальному бланку встановленої форми.

Термін дії такої довідки може становити від 30 днів. Для оформлення візи Чехії після отримання довідки необхідно провести її переклад на чеську мову та завірення.

Особливості перекладу

Особливістю здійснення перекладу довідки про відсутність судимості в Чехію є відсутність необхідності проставлення на неї апостилю для отримання довгострокової візи. Переклад може бути виконаний дипломованим фахівцем. Далі нотаріальне посвідчення документа. Важливим фактом є те, що оригінал довідки скріплюється разом з перекладом документа.

Чому краще замовити послугу у фахівця?

Незважаючи на лояльні вимоги при виборі перекладача довідки про несудимість в Чехії, країна висуває жорсткі вимоги до оформлення документа.

Ми за роки своєї практики напрацювали величезний досвід в сфері підготовки документів для закордону, в тому числі і довідки про несудимість для отримання візи Чеської Республіки.

Наші фахівці ознайомлені з усіма актуальними вимогами Чеських Посольств. Вони подадуть запит і отримають для Вас довідку про відсутність судимості, перевірять якість виконаного перекладу, подадуть за Вас документи. Вам залишиться лише забрати повністю підготовлений документ, необхідний для оформлення візи в Чехію.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати