Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Підготовка документів для експорту - що підлягає перекладу

Підготовка документів для експорту - що підлягає перекладу

24.12.2022

Працюючи на українському ринку, деякі компанії з часом намагаються починати вести зовнішньо-економічну діяльність, а дехто з самого початку пропонує свої товари та послуги виключно для зарубіжних клієнтів. Експорт товарів за межі України потребує правильної підготовки всієї супровідної документації, як для проходження митної служби, так і для підписання контрактів та ведення діяльності з закордонними контрагентами.

Щоб не заплутатись у різноманітті документів які підлягають перекладу, ми підготувати цю статтю. Але Ви завжди можете звернутись в наше бюро перекладів НТідея для замовлення послуги перекладу документів для експорту.

Переклад рахунків на іноземну мову

За міжнародними нормами закріплено положення про можливість виписки рахунків на різних мовах. Проте податкові служби країн призначення можуть вимагати ведення бухгалтерської діяльності лише на державній мові. Зробити коректний переклад рахунку потрібно лише на початку ведення такої діяльності, далі ви можете використовувати вже готовий шаблон на необхідній контрагенту мові.

Переклад комерційної документації

Рахунок-проформа - аналогічний звичайному рахунку за виключенням того, що він не містить підпису, штампу та використовується для підтвердження вартості товарів, що експортуються. Його переклад ви також можете замовити в НТідея.
Комерційний рахунок - по цьому рахунку ваш закордонний контрагент зможе сплатити товари та послуги. Документ є обов'язковим для успішного проходження митної служби. Найчастіше в нас замовляють переклад рахунку на англійську, німецьку, французьку та італійську мови.

Склад товарів - повний перелік товарів та їх складових частин. Документ необхідний при проходженні митного контролю для огляду та звіряння з фактично наявним на експорт переліком товарів. Є важливим та обов'язковим до перекладу.

З повним описом всіх необхідних документів вам допоможе ваш бухгалтер, а ми лише додамо, що в нас замовляють додатково переклад митних рахунків, сертифікатів якості, ТТН для різних видів вантажних перевезень, сертифікатів відповідності, тощо.

Переклад документів страховки вантажу

Вантажні перевезення до інших країн несуть певні ризики, тому вантажі часто страхують він різних випадків (псування, крадіжка, ДТП, тощо). У випадку настання страхового випадку, витрати має компенсувати страхова служба. Страхові договори можуть бути підписані на певний проміжок часу або на одне перевезення. У будь якому випадку такі документи краще перекласти на державну мову іноземної країни куди прямує ваш вантаж, щоб уникнути непорозумінь.

Легалізація документів

Затвердження експортних документів можливе через апостиль, якщо цільова країна є учасницею Гаазької конвенції. Якщо ні, то вам лишається визнання документів через консульську легалізацію за більш складною процедурою. Легалізація необхідна для надання вашим документам юридичної сили на території іншої держави.

Всі ці процедури перекладу для непідготовленого громадянина здаються складними та неосяжними, але наше бюро перекладів НТідея із задоволенням зможе допомогти вам у початкових кроках по створенню необхідної експортної документації. Ми виконаємо переклад необхідних документів та зможемо їх легалізувати для використання за кордоном. Звертайтесь до професіоналів!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати