Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Освіта громадянам України в Греції

Освіта громадянам України в Греції

20.09.2020

Країна, заслужено вважається зразком гостинності в усьому світі і володіє вельми багатою історією, готова надати громадянам іноземних держав можливість отримання освіти. У будь-якого іноземця, будь то українець, росіянин, чи, наприклад, німець, є унікальна можливість отримати вищу освіту за обраним фахом, причому зробити це абсолютно безкоштовно. Це можливість отримати диплом кваліфікованого фахівця, у якого не буде жодних проблем з подальшим працевлаштуванням в Європі. А якщо уявити, як якісне навчання поєднується з прекрасним середземноморським кліматом і можливістю збагатити свої знання новими відомостями про стародавню історію країни, злившись з її культурою, то кожен зможе зрозуміти, наскільки вигідна можливість саморозвитку, яка йому надається. Університети зі світовою історією готові гостинно відчинити свої двері перед усіма охочими.

З яких причин навчання в Греції заслуговує на особливу увагу

  • У державних вузах або зовсім відсутня оплата за навчання, або сума цієї оплати є абсолютно незначною. Крім того, кожен студент будь-якого з вузів отримує цілий набір різноманітних пільг, істотно знижують навантаження на його особистий бюджет. Серед цих пільг: знижки на проїзд, отримання Зеленої карти, що дає можливість вільно перебувати в країні Євросоюзу, працювати до 4 годин на день, зручно поєднуючи навчальний і робочий час (багато роботодавців йдуть студентам назустріч), безкоштовне або вкрай недороге харчування в їдальні вузу, надання необхідної навчально-методичної літератури, обов'язкове медичне страхування і можливість зміни обраного факультету протягом першого року навчання.
  • Можливість проходити стажування у відомих компаніях студентам 3 і 4 років навчання, що передбачається навчальним планом кожного конкретного факультету.
  • Отриманий в Греції диплом є сертифікатом, чинним і визнаним в Євросоюзі, тобто дипломованому фахівці гарантується легкість працевлаштування в країнах ЄС.
  • Поступове вивчання грецької мови, на якій проходить навчання. Пройде зовсім небагато часу і будь-який студент без проблем заговорить грецькою мовою.
  • Відносно недороге життя. Обов'язкова вимога влади держави - не менше 6 тисяч євро в рік на витрати для отримання права перебування в країні. Іноземний студент, що прийняв рішення вчитися тут, має можливість заздалегідь подати заявку на отримання стипендії, передбаченої спеціально для іноземних студентів.

Особливості здобуття освіти і проживання в Греції

Освіта в Греції для українцівДля будь-якого з бажаючих отримати безкоштовну вищу освіту в грецькому університеті, необхідно, щоб один з батьків не був греком за походженням (оптимально було б, якби грецька національність взагалі не згадувалося в родоводі потенційного студента). Зарахування до обраного вузу відбувається на підставі атестата або свідоцтва про пройдену освіту в коледжі, технікумі і ін. Зарахування відбувається без жодних вступних іспитів.

Ще серед особливостей здобуття вищої освіти в Греції варто відзначити наступні моменти:

  • Перед зарахуванням на обраний факультет, студенту дається рік для вивчення грецької мови; зазвичай курси з вивчення мови стартують в жовтні, а завершуються в червні. Після закінчення курсів студенту видається спеціально передбачений сертифікат, що відображає знання грецької мови. У вересні можна сміливо починати навчання в вузі.
  • Зміна університету або хоча б факультету в одному і тому ж університеті - завдання не з легких. Вирішивши перевестися на інший факультет, слід починати процедуру оформлення з самого початку (але вже без проходження мовних курсів). Слід подавати заяву і обов'язковий пакет документів для зарахування на інший напрямок навчання. Міністерство освіти Греції завжди уважно ставиться до розгляду можливості подібного явища.
  • Найкраще відвідувати всі лекції, передбачені програмою навчання, навіть якщо у вузі допускається вільне відвідування лекцій. Матеріал, що подається викладачем, зазвичай відсутній в підручниках і методичних посібниках, особливо якщо це матеріал на грецькій мові.

Студентське братство гарантовано припаде до душі студенту. На територію студентських кампусів до 2019 року не отримували доступу навіть співробітники поліції. А коли доступ був отриманий, студентами були подані скарги в адміністрацію університету про вторгнення сторонніх осіб.

Робота над збором пакету документів

Компанія NTidea неодмінно надасть повноцінне сприяння в оформленні українських документів для Греції, їх переклад та апостиль. Співробітники нашої компанії завжди мають індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звернувшись до нас, будь-який громадянин завжди буде впевнений в абсолютній конфіденційності, чесності і людській порядності наших фахівців.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати