+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Освіта громадянам України в Греції

Освіта громадянам України в Греції

20.09.2020

Країна, заслужено вважається зразком гостинності в усьому світі і володіє вельми багатою історією, готова надати громадянам іноземних держав можливість отримання освіти. У будь-якого іноземця, будь то українець, росіянин, чи, наприклад, німець, є унікальна можливість отримати вищу освіту за обраним фахом, причому зробити це абсолютно безкоштовно. Це можливість отримати диплом кваліфікованого фахівця, у якого не буде жодних проблем з подальшим працевлаштуванням в Європі. А якщо уявити, як якісне навчання поєднується з прекрасним середземноморським кліматом і можливістю збагатити свої знання новими відомостями про стародавню історію країни, злившись з її культурою, то кожен зможе зрозуміти, наскільки вигідна можливість саморозвитку, яка йому надається. Університети зі світовою історією готові гостинно відчинити свої двері перед усіма охочими.

З яких причин навчання в Греції заслуговує на особливу увагу

  • У державних вузах або зовсім відсутня оплата за навчання, або сума цієї оплати є абсолютно незначною. Крім того, кожен студент будь-якого з вузів отримує цілий набір різноманітних пільг, істотно знижують навантаження на його особистий бюджет. Серед цих пільг: знижки на проїзд, отримання Зеленої карти, що дає можливість вільно перебувати в країні Євросоюзу, працювати до 4 годин на день, зручно поєднуючи навчальний і робочий час (багато роботодавців йдуть студентам назустріч), безкоштовне або вкрай недороге харчування в їдальні вузу, надання необхідної навчально-методичної літератури, обов'язкове медичне страхування і можливість зміни обраного факультету протягом першого року навчання.
  • Можливість проходити стажування у відомих компаніях студентам 3 і 4 років навчання, що передбачається навчальним планом кожного конкретного факультету.
  • Отриманий в Греції диплом є сертифікатом, чинним і визнаним в Євросоюзі, тобто дипломованому фахівці гарантується легкість працевлаштування в країнах ЄС.
  • Поступове вивчання грецької мови, на якій проходить навчання. Пройде зовсім небагато часу і будь-який студент без проблем заговорить грецькою мовою.
  • Відносно недороге життя. Обов'язкова вимога влади держави - не менше 6 тисяч євро в рік на витрати для отримання права перебування в країні. Іноземний студент, що прийняв рішення вчитися тут, має можливість заздалегідь подати заявку на отримання стипендії, передбаченої спеціально для іноземних студентів.

Особливості здобуття освіти і проживання в Греції

Освіта в Греції для українцівДля будь-якого з бажаючих отримати безкоштовну вищу освіту в грецькому університеті, необхідно, щоб один з батьків не був греком за походженням (оптимально було б, якби грецька національність взагалі не згадувалося в родоводі потенційного студента). Зарахування до обраного вузу відбувається на підставі атестата або свідоцтва про пройдену освіту в коледжі, технікумі і ін. Зарахування відбувається без жодних вступних іспитів.

Ще серед особливостей здобуття вищої освіти в Греції варто відзначити наступні моменти:

  • Перед зарахуванням на обраний факультет, студенту дається рік для вивчення грецької мови; зазвичай курси з вивчення мови стартують в жовтні, а завершуються в червні. Після закінчення курсів студенту видається спеціально передбачений сертифікат, що відображає знання грецької мови. У вересні можна сміливо починати навчання в вузі.
  • Зміна університету або хоча б факультету в одному і тому ж університеті - завдання не з легких. Вирішивши перевестися на інший факультет, слід починати процедуру оформлення з самого початку (але вже без проходження мовних курсів). Слід подавати заяву і обов'язковий пакет документів для зарахування на інший напрямок навчання. Міністерство освіти Греції завжди уважно ставиться до розгляду можливості подібного явища.
  • Найкраще відвідувати всі лекції, передбачені програмою навчання, навіть якщо у вузі допускається вільне відвідування лекцій. Матеріал, що подається викладачем, зазвичай відсутній в підручниках і методичних посібниках, особливо якщо це матеріал на грецькій мові.

Студентське братство гарантовано припаде до душі студенту. На територію студентських кампусів до 2019 року не отримували доступу навіть співробітники поліції. А коли доступ був отриманий, студентами були подані скарги в адміністрацію університету про вторгнення сторонніх осіб.

Робота над збором пакету документів

Компанія NTidea неодмінно надасть повноцінне сприяння в оформленні українських документів для Греції, їх переклад та апостиль. Співробітники нашої компанії завжди мають індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звернувшись до нас, будь-який громадянин завжди буде впевнений в абсолютній конфіденційності, чесності і людській порядності наших фахівців.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку

Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки