Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як отримати дозвіл на проживання в Іспанії

Як отримати дозвіл на проживання в Іспанії

27.08.2021

Увага! Ми займаємося тільки перекладом, апостилем і легалізацією документів.
Отриманням дозволу на проживання ми не займаємося!

Перед тим як перейти докладно до розгляду всіх найбільш оптимальних способів оформлення даного довгострокового документа для проживання в сонячній Іспанії, є один невеликий нюанс. Для початку варто уважніше розібратися, чим же саме приваблює колишніх радянських жителів спекотна країна, яка виростила стільки знаменитих діячів мистецтва і історичних особистостей. Чому багато хто так прагне поїхати саме туди? Погляньмо докладніше.

Основні переваги життя тут розкриваються в наступному:

 1. можливість подати заяву на громадянство після п'яти років проживання в цій державі;
 2. можливість запропонувати дітям здобуття освіти в престижних ВУЗах;
 3. можливість зберігати вклади в найнадійніших банках Європи;
 4. висока якість медобслуговування;
 5. можна вільно відвідувати держави, що відносяться до Шенгенської зони;
 6. комфортне проживання в приємному кліматі;
 7. відкрита економіка, зручна для капіталовкладень;
 8. допомога молодому бізнесу від влади.

Крім того його неважко отримати для сім'ї та заявки обробляються досить швидко.

Які особливості отримання ВНЖ

Стандартно під цими словами розуміється папір, який надає іноземцю офіційне право проживати в межах країни постійно. Також, власникам більшості варіацій такої візи необхідно жити саме тут більше 200 днів на рік. Інакше надалі візу можуть просто не схвалити повторно.

Документ в даному випадку можна продовжити через одну з таких варіацій, на перший погляд незвичайних: «1 + 1 + 1»; «1 + 2 + 2»; «1 + 2 + 5».
Але всі ці алгоритми пояснюються дуже просто. Для прикладу можна взяти «1 + 2 + 2» з можливістю працевлаштування. Всі ці цифри означають, що віза надається на рік, але потім її можна ще двічі продовжити на пару років. Через п'ять років мігрант, який працював в Іспанії, отримує право на офіційне громадянство.

Існує ще один цікавий нюанс підходу до надання іспанського виду на проживання. Він має пряме відношення до місцевого рівня безробіття. Влада готова надати два вибори:

 • без дозволу на надання робочого місця;
 • з дозволом на надання робочого місця.

Розберемо кожен з них докладніше

1. ВНЖ без дозволу на працевлаштування
Цей спосіб призначається для іноземців, які фінансово незалежні. У яких цілком вистачає закордонних джерел прибутку, щоб жити в країні, не претендуючи на працевлаштування серед корінних громадян. Зі зрозумілих причин, оформити для себе такий документ буде набагато простіше.

Для підтвердження фінансової діяльності іноземцю потрібна актуальна виписка по рахунку в місцевому банку. Виписка повинна підтверджувати, що у майбутнього мешканця є на рахунку мінімум 28 тис. євро. Це якщо документ оформляється тільки на одну людину. Якщо ж вид на проживання оформляється на всю сім'ю разом, то до цієї суми необхідно додати ще по 7 тис. євро за кожного члена сім'ї, вказаного в заяві.

Наявність постійного закордонного заробітку необхідно підтвердити за допомогою податкової декларації за три роки до подачі заяви в міграційне відомство. Незалежні мігранти, які оформили ВНЖ, повинні прожити на території країни в цілому більше шести місяців на рік.

2. ВНЖ з правом отримання роботи
Такий вибір в свою чергу підрозділяється ще на кілька категорій:

 • Власникам бізнесу. Як можна зрозуміти, він призначається для мігрантів, які збираються відкрити власну справу. Щоб отримати документ даної категорії, необхідно підтвердити проф-кваліфікацію, а також показати бізнес-план, схвалений органами контролю.
 • За спеціальною програмою під назвою «Блакитна карта Євросоюзу». Вона надається не тільки іноземним фахівцям високого класу, але і також їх сім'ям.
 • Тим, хто хоче отримати дозвіл працевлаштуватися за наймом. Підходить рядовим співробітникам або фахівцям середнього класу, які хочуть працювати на умовах трудової домовленості. Варто відзначити, в цьому випадку у міграційної служби буде цілий перелік певних вимог до роботодавця в Іспанії. Крім іншого, вони зобов'язані переконатися, що роботодавець пропонував вакансію претендентам всередині держави, але не знайшов підходящої кандидатури.

Як ще можна отримати посвідку на проживання

Крім питань працевлаштування існує ще кілька варіантів, завдяки яким можна отримати бажаний документ на руки.

1. Інвестування в місцеву економіку
Завдяки інвестуванню, можна отримати міграційний статус вкладника або бізнесмена. Варто відзначити, що він вигідно відрізняється від інших ВНЖ.

2. Виключні обставини
Може йтися про статус біженця, який був оформлений в межах Іспанії або у відповідному посольстві, але в іншій державі. А також про так звану соціальну осілість. Це випадки, коли іноземець може без всяких на те підстав прожити кілька років у країні, що прийняла його.

3. Отримання освіти
Підліток або ж доросла людина, що вступив в один з місцевих ВНЗ, може залишатися, скориставшись так званою студентською візою. Її потрібно буде продовжувати щорічно. Однак вже через три роки перебування в межах кордонів на цій базі, іноземцю надається можливість оформити ВНЖ, з офіційним дозволом працевлаштування.

4. Сімейні обставини
Такий документ можуть оформити такі категорії громадян:

 • нащадки іспанців;
 • подружжя іспанців, а також членів сімей місцевих громадян;
 • сім'я мігранта з уже оформленим дозволом на проживання.
Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати