Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як іноземцям отримати поліс медичного страхування в Україні

Як іноземцям отримати поліс медичного страхування в Україні

27.08.2020

Кожен іноземець, який приїхав на територію України для працевлаштування чи організації навчальної діяльності, повинен пройти процедуру страхування. Це перший крок будь-якої відповідальної людини. Страховка скорочує ступінь множинних ризиків, при виникненні непередбаченої ситуації вдасться відшкодувати втрати. Головне - це прописування в страховці подібних випадків.

Ринкова ніша багата на подібні рекомендації. Іноземний резидент, який опинився в незвичному для нього середовищі, може зробити неправильний вибір.

Особливу увагу варто приділити медичному страховому полісу. З ним вдасться невідкладно отримати екстрену допомогу в лікарні. Якщо у іноземця раптово погіршиться самопочуття, відсутність медичного страхового поліса може зіграти з ним злий жарт.

Для чого іноземним резидентам потрібно оформляти медичну страховку?

Медичний страховий поліс - спеціалізований документ, що дозволяє отримати якісні послуги в лікарнях, інших установах. Наприклад, деякі лікарські препарати неможливо купити у вільному доступі. Наявність медичної страховки відкриє цю можливість.

Більш того, вдасться проходити амбулаторні процедури, завести медичну книжку, наявність якої строго вимагає більшість роботодавців.

Наявність у іноземного резидента медичного страхового поліса обумовлюється певними положеннями в законодавстві України. Щоб отримати дозвіл на проживання (ВНЖ), буде потрібно придбати повний соціальний пакет, в якому має бути присутня медична страховка.

Ця процедура пропонується особам, які розраховують на тривале перебування на території країни (робота, навчання, переїзд на постійне місце проживання). Поліс рекомендований до оформлення тим, хто хоче продовжити робочу візу.

Процес оформлення медичної страховки, терміни її отримання

Отримання цього документа можливе при зверненні до представника офіційних страхових компаній. Багато іноземців стикаються з проблемою вибору компетентних організацій. Як зазначалося раніше, ринкова ніша зайнята численними організаціями, у яких відрізняється перелік послуги, терміни, вартість, розміри компенсаційних виплат, репутація.

Справа в тому, що на території України оформлення страхового документа повинно здійснюватися виключно за встановленими вимогами. Є два тарифи, що діють сьогодні. Іноземному резиденту потрібно ретельно вивчити переваги і недоліки кожної компанії. Швидше і продуктивніше буде звернутися до кваліфікованого агента, який допоможе з вибором.

Термін дії медичної страховки становить від 1 до 6 місяців. Документи потрібно збирати тільки в перший раз, продовження здійснюється звичайної оплатою обраного тарифу.

Терміни оформлення документів заздалегідь передбачити не можна. Акцент робиться на кількість обраних послуг, зібраних основних і допоміжних довідок, інших аспектів. Процедура може затягтися до місяця, якщо виникнуть певні обставини. Якщо у громадянина відсутнє місце офіційного або неофіційного працевлаштування, або тимчасова прописка, процес розтягнеться на ще більший термін.

Нижче наведено перелік документів, необхідний для оформлення медичної страховки іноземному резиденту:

  • ксерокопія перших двох сторінок паспорта;
  • переклад першої сторінки паспорта (не обов'язково, але бажано);
  • наявність тимчасової прописки;
  • термін дії наявного страхового поліса.

Як правильно оформити страховий поліс?

Комплексне страхування іноземних резидентів - складна і тривала процедура, на яку доведеться витратити багато часу, сил, грошей. Людині потрібно самостійно обходити десятки установ, в спробі зібрати всі відсутні довідки. Не виключається наявність великих черг, численні «паперові» питання.

Тривале знаходження в подібних умовах може збентежити будь-яку людину. Він почне допускати помилки, що призведе до необхідності повторити всю процедуру майже з самого початку.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати