Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як поставити апостиль на медичну довідку

Як поставити апостиль на медичну довідку

20.12.2020

Щорічно тисячі людей переїжджають в інші країни на постійне проживання, для працевлаштування або на навчання. Але тільки бажання для цього замало. Потрібна легалізація документів.

Тут важливо знати наступне. Якщо країна є учасником Гаазької конвенції від 1961 року, її жителям досить проставити на потрібних документах апостиль. Якщо ж країна постійного проживання не підписала конвенцію, її громадянам доводиться звертатися в консульство для легалізації документів.

Якщо планується виїзд за кордон на тривалий термін, претендент повинен мати медичну довідку за формою 082/о. У особи, що виїжджає не повинно бути небезпечних захворювань, які можуть зашкодити мешканцям тієї країни, куди планується переїзд.

Де отримати медичну довідку

Правом видавати довідки даного типу наділені державні і приватні медичні установи. Вам необхідно пройти обстеження у певних лікарів. Якщо вони не виявлять небезпечні для життя захворювання, вам видадуть довідку за формою 082/о.

Для чого потрібна довідка? Уряд будь-якої країни намагається не допустити прибуття на свою територію рознощиків небезпечних інфекцій. Нікому не потрібні епідемії, спалахи захворювань, які складно або неможливо вилікувати. Звідси і вимоги до здоров'я в'їжджаючих осіб.

Для отримання довідки по формі 082/о необхідне заключення:

  • стоматолога;
  • психіатра;
  • дерматолога / венеролога;
  • нарколога;
  • терапевта.

Крім цього громадянин зобов'язаний мати на руках результати флюорографії. Лікарі можуть призначати додаткові аналізи, направляти громадянина на здачу крові.

Хто і де ставить апостиль на медичну довідку

Тільки пройти мед. обстеження і отримати довідку недостатньо. Її потрібно легалізувати з урахуванням вимог приймаючої країни. Якщо її уряд ратифікував Гаазьку конвенцію, на довідці ставиться апостиль. Він необхідний, якщо громадянин планує виїзд в іншу країну для:

  • оформлення посвідки на проживання;
  • отримання освіти;
  • працевлаштування;
  • з іншими цілями.

Довідка без апостиля в країні прибуття не матиме сили. Її не прийме жодна офіційна структура. В Україні для проставлення апостиля необхідно звертатися в МЗС. Попередньо довідку повинні завірити печаткою в обласному Управлінні охорони здоров'я за місцем проживання виїжджаючої особи. Сама довідка повинна бути заповнена без помилок, з дотриманням всіх діючих вимог.

NTidea перекладе і апостилює Ваш документ!

Наше Бюро перекладів понад 10 років допомагає тим, хто виїжджає за кордон на роботу, навчання або на постійне місце проживання. Наші перекладачі знають, як працювати з офіційними документами, як ставити апостиль. Ми вивчили особливості легалізації документів в різних країнах. Якщо Вам потрібно апостиль на мед. довідку, заповніть форму на цій сторінці.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати