Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Де отримати довідку про несудимість і який її зміст?

Де отримати довідку про несудимість і який її зміст?

22.09.2021

Довідка є документом, який здатний підтвердити або спростувати наявність судимості певної особи. Для оформлення передбачений спеціальний бланк, при розробці якого був використаний захист від фальсифікації прийнятий в державі. При розгляді довідки можна помітити індивідуальний номер і серію, кожна людина повинна знати, в яких випадках потрібна довідка, що на бланку написано, а також хто займається її видачею.

Коли необхідний документ

Причин для пред'явлення довідки про несудимість може бути кілька, співробітники вищих органів за допомогою зазначеної інформації здатні перевірити, чи не перебуває в даний момент людина в розшуку, чи є дозвіл на легальне проживання в іншій державі, чи здатна людина отримати банківську підтримку або оформити візу, а також багато іншого. Серед поширених ситуацій варто виділити:

  1. Отримання громадянства, виду на проживання в чужій країні.
  2. При працевлаштуванні в державні або приватній установі.
  3. Бажання усиновити дітей.
  4. У момент участі в тендерах.
  5. Легалізація використання вогнепальної зброї.

Ким видається довідка

За процес відповідає державний орган, призначений урядом, щоб видавати подібну документацію, їм є МВС. Процедуру не можна назвати швидкою, для проходження слід виділити достатньо вільного часу, але прискорити видачу допоможуть фахівці бюро NTidea, звернувшись до професіоналів своєї справи, виключаються всі контакти зі співробітниками МВС. Серед переваг співпраці з компанією можна виділити:

  1. Буквально за один день замовник отримує документ, в нескінченних чергах стояти не потрібно. Щоб почати процес оформлення заявки, достатньо надіслати скан паспорта та вказати мету отримання довідки про несудимість.
  2. Часто через некоректно заповнену анкету люди стикаються з відмовою на першій стадії процедури, фахівці спочатку правильно складають папери українською мовою і максимально прискорюють хід справи.
  3. Консультація з усіх пов'язаних з процедурою питань абсолютно безкоштовна.
  4. Доставка здійснюється за короткий проміжок часу, готові документи співробітники передають в будь-яке місто, можливий самовивіз.

Що вноситься в документ

Наявність інформації і даних залежить від типу довідки, існує повний і скорочений варіант документа, причому при замовленні в компанії NTidea цей момент уточнюється відразу, в іншому випадку може надійти відмова в розгляді заявки. Залежно від обраного пакета послуг підготовка готового зразка займає від 1 до 5 днів. У скороченій довідці вказують наявність або відсутність судимості, а повний варіант передбачає перевірку залучення людини до кримінальної відповідальності, можливих накладених обмежень і інші важливі відомості про особу. Якщо людина на даний момент знаходиться в розшуку, то замовлення довідки про несудимість в роботу не приймається.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати