Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Довідка про наявність водійського посвідчення

Довідка про наявність водійського посвідчення

29.07.2021

У спектр послуг Сервісного центру МВС України Національної автоматизованої системи входить видача довідок про володіння громадянином водійським посвідченням. Отримати документ, що підтверджує наявність водійських прав можна при подачі відповідного запиту.

Гарна новина в тому, що для отримання документа, що підтверджує наявність водійського посвідчення, вам не обов'язково особисто звертатися в Центр. Бюро перекладів NTidea може зробити це за вас. Ми розуміємо, наскільки втомлює підготовка до переїзду в іншу країну, тому з радістю допоможемо вам зібрати необхідну документацію.

Етапи оформлення довідки

Щоб наше бюро перекладів замовило документ, що підтверджує наявність у вас водійських прав, необхідно виконати наступні дії:

  1. Надіслати на пошту [email protected]  скани водійського посвідчення, сторінок паспорта (1, 2, прописка). Вкажіть ім'я одержувача, його телефонний номер і адресу.
  2. Дочекатися від нас електронного листа з реквізитами для оплати послуги (крім оформлення довідки ви також можете замовити у нас її переклад, нанесення апостилю, доставку). Ознайомитися зі способами оплати ви можете тут: https://ntidea.com.ua/ua/sposoby-oplaty 
  3. При надходженні коштів на рахунок, ми виконуємо замовлення довідки. Як тільки підготовка документа повністю закінчена, ви отримуєте від нас його скан-копію на email.
  4. На цьому етапі ви отримуєте готову довідку на руки при особистому візиті в наш офіс або з доставкою (в залежності від раніше узгоджених умов).

Довідка, що підтверджує наявність водійських прав, може бути оформлена різними способами. Адже у кожної країни свої вимоги до підтвердження справжності документа. Обов'язково уточнюйте умови легалізації в органі, до якого буде надана довідка.

Наведемо приклади оформлення довідки про наявність у громадянина водійських прав для іноземних держав:

  1. Апостиль на оригіналі. Спеціальний штамп ставиться на довідці, після цього здійснюється її переклад. Отриманий текст засвідчується нотаріусом або печаткою перекладача. Такий підхід практикується для Франції.
  2. Подвійний апостиль. Перший апостиль ставиться на оригінал довідки про наявність водійських прав. Другий - на перекладі документа на посвідчуючий підпис нотаріуса. Дане оформлення документа проводиться для наступних країн: Швейцарія, Нідерланди, Португалія, Бельгія.
  3. Перший апостиль - на оригіналі. Переклад довідки засвідчує консульство (Іспанія, Італія).
  4. Затвердження довідки в МЗС, консульстві, потім здійснення її перекладу.
  5. Подвійна легалізація. Довідка розглядається і затверджується в МЗС, після чого її перекладають. Потім її легалізують в Міністерстві Юстиції, МЗС та консульстві (ОАЕ, Єгипет, Кувейт та ін.).

Таким чином, варіантів процедури легалізації документа чимало. Єдиний вірний той, що відповідає вимогам держави, в яку ви їдете. Для країн-учасниць Гаазької конвенції 1961 року процес затвердження автентичності документу набагато простіше, ніж для країн, що не приєдналися до міжнародної угоди.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати