Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Документи для отримання свідоцтва про народження

Документи для отримання свідоцтва про народження

29.01.2021

Кожен день ми маємо справу з питаннями стосовно оформлення та підготовки документації. Через велику кількість запитів, що надходять від користувачів, ми вирішили зробити узагальнену статтю, де наводяться цікаві факти.
Прочитавши текст до кінця, Ви зможете дізнатися все про отримання свідоцтва про народження. Не перше, що видається при народженні, а повторне або дублікат.

Перелік документів для отримання через компанію NTidea

Для отримання свідоцтва про народження потрібно підготувати незначний за обсягом пакет документів:

1. Старе свідоцтво про народження, його копія або інформація, представлена в ньому. Кращим варіантом буде передача в руки наших фахівців зразка документа. Наявність копії дозволить значно прискорити процес.
2. Нотаріально завірена довіреність від власника свідоцтва. Для повторної видачі цього документа буде потрібно оформити нотаріальну довіреність на наших фахівців.

Підготовка довіреності для отримання свідоцтва про народження

Наші клієнти не часто стикаються з оформленням довіреності, про що сміливо говорять під час консультації та обговорення завдання. Щоб заощадити Ваш час, ми детально розписали процес підготовки цього документа:

Нотаріальне оформлення в Києві. Під час співпраці ми підготуємо для Вас готовий приклад довіреності, на основі якого скласти документ буде просто і швидко. Провести процедуру оформлення можливо у будь-якого нотаріуса Києва. Варто враховувати, що поруч з нашою конторою розташований офіс хорошого фахівця, де Ви зможете скласти і завірити довіреність.

Нотаріальне оформлення на території України. Якщо у Вас немає можливості скласти документ в Києві, ви можете зробити це в будь-якому місті, після передати документ нам через кур'єрську службу.

Відправка довіреності з закордону. Якщо Ви перебуваєте в поточний момент поза межами країни, то найпростішим шляхом оформлення довіреності стане безпосереднє звернення до українського консульства або посольства, де документ складуть відразу на українській мові. Не виключається варіант оформлення документа у закордонного нотаріуса, але подібну довіреність потрібно легалізувати і перекласти на українську мову, що передбачає додаткові витрати.

Якщо у Вас виникнуть питання стосовно цієї процедури, не соромтеся звернутися до наших менеджерів! Вони проінформують Вас в найкоротші терміни!

Документи для отримання свідоцтва про народження самостійно

Щоб отримати такий бажаний документ в самостійному порядку, буде потрібно взяти з собою в ЗАГС копію свідоцтва або максимально точну інформацію про його зміст, а також паспорт. Оформлення довіреності не потрібно, адже Ви дієте від свого імені.

Отримати свідоцтво про народження може батько або мати дитини, якщо їх П.І.Б. прописано в документі. В іншому випадку, Вам потрібно оформляти довіреність, так як дії будуть здійснюватися через третю особу, а не власником.

Як краще і швидше: за допомогою NTidea або самостійно?

Ми займаємося питаннями отримання свідоцтва про народження ось вже 10 років, тому весь процес налагоджений до автоматизму. Ми рекомендуємо залишити запит на уточнення інформації в архіві (за це не потрібно платити!), Щоб визначити, чи можна отримати новий документ.

Як тільки інформація буде уточнена, Ви можете замовити послугу. Наш менеджер проконсультує Вас з усіх питань, допоможе підібрати найбільш зручний спосіб оформлення довіреності, після чого ми приступимо до виконання замовлення.

Які ж переваги звернення до нашої контори? Вони очевидні! Вам не потрібно робити все самостійно, витрачати час на відвідування РАЦСу, стояти в черзі на подачу заяви. Весь процес проводиться дистанційно, від Вас потрібні тільки дані і довіреність, інше можете довірити нам.

У нас Ви можете уточнити наявність записів в РАЦСі по необхідному документу, що ще раз заощадить Ваш час.
Вибір очевидний! Ми чекатимемо Вас в будь-який час!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати