Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Що таке апостиль на диплом про освіту? Кому і для чого він потрібен?

Що таке апостиль на диплом про освіту? Кому і для чого він потрібен?

12.10.2020

При вступі в іноземні ВНЗ або працевлаштуванні за кордоном необхідно апостилювати свій диплом. Якщо не кожен роботодавець (тільки ті, кому потрібно підтвердження наявність у претендента посади освіти за певним профілем) буде просити надати диплом з апостилем, то в навчальні заклади ця умова обов'язкова. Не всі знають, що таке апостиль і яким чином оформити його отримання в короткий термін і без зайвих фінансових витрат.

Визначення апостилю

Вимога про обов'язкове апостилювання документів при переїзді до іноземної держави встановлено в 1961 році Гаазькою конвенцією. Апостиль - це штамп, який ставиться на документ. Таким чином підтверджується законність диплома не тільки в тій країні, де він виданий, але і закордоном.

Для чого потрібно апостилювати диплом?

У всіх країнах, на території яких діють постанови Гаазької конвенції, апостиль необхідний для того, щоб документ був легалізований і визнаний законним. Якщо держава не ратифікувала конвенцію для вступу до навчального закладу або працевлаштування потрібно консульська легалізація.

Після проставлення апостилю на диплом про закінчення інституту, магістратури або профільного навчального закладу ви підтверджуєте його легальне походження. Тоді, по приїзду в іноземну державу, у вас буде можливість влаштуватися на роботу або вступити до навчального закладу.

Апостилювання документів на даний момент потрібно у всіх державах, куди громадяни України в більшості випадків відправляються, щоб отримати роботу або освіту. Пам'ятайте, що будь-який не апостильованний диплом буде вважатися недійсним.

Зовнішній вигляд апостилю на диплом

Після того, як ми розібралися з тим, що таке апостиль на диплом і для чого він потрібен, розповімо про те, що він із себе представляє візуально. Це прямокутний штамп, в який вноситься інформація про те, яким навчальним закладом був виданий диплом. Підтверджує цю інформацію Міністерство освіти, яке і ставить апостиль.

Штамп ставиться не на сам диплом, а на щільний папір, який згодом прикріплюється до диплому через спеціально передбачені для цього отвори, в разі якщо він пластиковий. До паперовому диплому апостиль просто підшивається. Крім цього, прикріплюється ще й список оцінок з кожної дисципліни, після чого диплом і апостиль вважаються одним цілим, і втрата будь-якого компонента позбавляє всі інші документи законності в іноземній державі.

Апостилювання диплома в Україні

Ця процедура вимагає знання нюансів. Перш ніж зайнятися нею, в першу чергу переконайтеся, що в країні, в яку ви прямуєте, ратифікована Гаазька конвенція. Якщо це не так, то апостиль на диплом не підходить, необхідно буде пройти іншу процедуру - консульську легалізацію.

Нам часто задають питання про те, де апостилюють диплом. Це відбувається безпосередньо в Міністерстві освіти і науки України та ніде більше.

Диплом про освіту повинен відповідати наступним вимогам:

  • Всі написи і штампи в документі читаються без проблем.
  • Відсутність ламінації.
  • Відсутність виправлень.
  • Диплом не повинен бути пошкоджений або пом'ятий.
  • Не повинно бути помилок в полі ПІБ.
  • Відсутність плям, що не дозволяють прочитати те, що написано.

Якщо ви ознайомитеся з усіма основними нюансами процедури апостилювання, то пройдете її максимально швидко. Тому перш, ніж приступати, приведіть свій диплом в належний вигляд або, при неможливості зробити це, поміняйте його.

Яким чином швидко поставити апостиль на диплом?

Звернувшись в компанію NTidea ви знімете з себе всі турботи і не втратите часу. Наші співробітники чудово обізнані, що потрібно для апостилювання і виконають процедуру в найкоротший термін. Залежно від внесеної оплати він складе від 1 до 30 робочих днів. Конкретні розцінки вказані у відповідному розділі сайту. Крім того, ви можете звернутися до консультантів компанії NTidea і вони допоможуть вам підібрати найбільш підходящий тариф.

Як вже було сказано, вам не доведеться витрачати свій час на походи по кабінетах Міністерства освіти і простоювання в чергах. Досить просто оформити заявку і надати нам оригінал диплому (можете привезти особисто або відправити поштою). Після оплати все буде оформлено швидко, і ви отримаєте апостильований за всіма правилами диплом.

Крім цього, вам може знадобитися переклад диплому, а також засвідчення документу про освіту у нотаріуса. Ця послуга також доступна в NTidea.
Сподіваємося, що допомогли вам зрозуміти, що таке апостиль і яким чином отримати його. Бажаємо успіхів!

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати