Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Оформлення афідевіта для легалізації документів

Оформлення афідевіта для легалізації документів

19.08.2021

В процесі оформлення документації, яку належить використовувати закордоном, у жителів України можуть виникнути труднощі з певними паперами. Наприклад, дуже поширена проблема, коли потрібно отримати апостиль на документацію, яку не схвалюють для легалізації в відповідних українських міністерствах.

Що можна зробити?

Вихід існує - оформити афідевіт. Це особлива заява, складена у нотаріуса під присягою. Завдання афідевіта - підтвердити всі факти, прописані на нотаріальному бланку. До цієї заяви додатково додаються оригінали та ксерокопії документів. Ті самі, які потребують отримання апостилю.
Наприклад, на стандартний паспорт громадянина України не можна поставити легалізацію. Щоб підтвердити його справжність, власнику потрібно звернутися в нотаріальну контору. І під присягою заявити, що цей паспорт належить йому. Нотаріус фіксує цю заяву в спеціальному бланку. До нього ж підшивають нотаріально завірену копію паспорта. Афідевіт складається українською мовою. Але в разі необхідності він може бути перекладений на інші мови.

Афідевіт, як нотаріально завірений документ, можна легалізувати або апостилювати. В даному випадку ксерокопія паспорта є додатком. Апостиль на цей документ можна проставити в міністерстві Юстиції. Після отримання штампа і необхідного перекладу, документ можна офіційно використовувати в країнах, які підписали Гаазьку конвенцію.

Де оформити афідевіт в Україні

Бюро NTidea надає послуги по отриманню апостилю та легалізації для документації, яка потрібна громадянам України за кордоном. Ми проводимо апостилізацію і легалізацію за допомогою нотаріального афідевіта. Допомагаємо легалізувати різні медичні довідки, копії особистих документів, заповнених форм та ін. Також надаємо комплексну послугу. Готуємо і засвідчуємо документ у нотаріуса, після чого перекладаємо на потрібну мову. Оформлення відбувається відповідно до міжнародних стандартів.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати