Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Як бюро перекладів відбирає перекладачів для роботи?

Як бюро перекладів відбирає перекладачів для роботи?

19.03.2023

Наше бюро перекладів «НТідея» працює з досить великою кількістю перекладачів і редакторів. Ми виконуємо переклади на 53 різні мови світу з різних напрямків і це потребує залучення великої кількості лінгвістів. Велику увагу ми приділяємо саме якості перекладу і до перекладачів висуваємо відповідні вимоги.

На що ми звертаємо увагу

Перш за все детально вивчаємо резюме перекладача та яку він має кваліфікацію. Перевагу віддаємо спеціалістам, які мають освіту з певного напрямку перекладу. Наприклад, цінним кандидатом на переклад з медичної тематики буде перекладач у якого є медична освіта. Результат роботи такого спеціаліста буде максимально точним і якісним. Ми не наймаємо на роботу людей, які знають всього по троху.

Далі проводимо тестування відібраних кандидатів. Результати перекладу тестових завдань віддаються на перевірку редактору/коректору, якщо серйозних помилок в роботі не виявлено, кандидат потрапляє в базу нашого бюро перекладів.

Але тестування – це лише поверхневий огляд здібностей, оскільки він відбувається часто віддалено. Тому перевірка нового перекладача продовжується і під час перших реальних завдань, результати яких проходять обов'язкову вичитку вже досвідченими перекладачами і коректорами.

Трапляються ситуації, коли кандидат, що склад тест на відмінно, видає дуже поганий переклад на першому ж завданні.

Помилки в перекладі трапляються і у досвідчених перекладачів, тому вони отримують зворотній зв'язок від коректорів і набувають досвіду вже в процесі виконання реальних роботі. Хочемо зазначити, що кожен переклад проходить перевірку, перш ніж потрапити до замовника.

Окремо варто виділити таку рису характеру, як вміння працювати в команді і реакцію на зауваження від коректора. Перекладач мусить мати вміння адекватно сприймати критику та прислуховуватись до коментарів та порад, професійно виправляти помилки.

Сукупність всіх цих факторів допомагає досягти очікуваного результату в якості перекладу і залишитись в нашій команді на довгий час.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати