Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Скільки дійсна довідка про несудимість

Скільки дійсна довідка про несудимість

18.01.2021

Деяка частина наших клієнтів володіє підвищеною відповідальністю! Своєчасно готувати документи означає демонстрацію своїх твердих намірів на досягнення мети, та ще й купу проблем вдасться вирішити до їх появи.

Певну частину інформації клієнти отримують прямо з нашого блогу, окремі уривки відомостей знаходять на інших платформах, а також нерідко звертаються до фахівців нашої компанії за консультацією.

Тема цієї статті буде актуальна для людей, які вирішили відправитися на ПМЖ в іншу країну, поїхати на роботу або просто відпочити. І ми висвітлимо два тісно сплетених питання: термін дії довідки про несудимість і тривалість очікування отримання документа на руки.

Чи довго робити довідку про відсутність судимості?

Тут багато що залежить від організації, в яку Ви звернетеся. Наприклад, у нас Ви отримаєте бажану довідку на руки протягом дня. Терміни витримуються, але бувають і нюанси. Відділ інформаційного забезпечення Поліції України може почати додаткові перевірки громадянина, якщо у них виникнуть сумніви в його законослухняності. Цей процес не обґрунтовується конкретними термінами, передбачити завершення процедури неможливо.

Якщо Ви бажаєте отримати документ на руки в самостійному порядку, Вам належить звернутися до відповідного відділу Поліції. Довідка буде видана протягом одного місяця. Але і цей термін варіативний. Місяць або 30 днів - офіційна інформація, передбачити, скільки часу займе процедура, просто неможливо.

Перевага самостійного звернення полягає в безкоштовному отриманні довідки, але конкретні терміни видачі не уточнюються.

Тривалість дії довідки про несудимість

З першим питанням ми успішно розібралися, тому негайно переходимо до другого. Недостатньо просто отримати документ на руки, потрібно знати і терміни його дійсності.

Вважається, що довідка видається на безстроковій основі. У документі прописується лише дата видачі. На період, зазначений у довідці, за людиною не відзначалося притягувань до кримінальної відповідальності. Нагадувань про те, що документ втратить свою силу через певний час, немає.

В теорії одне, але практика демонструє зовсім іншу ситуацію. На території України і за кордоном встановлені свої терміни дії описуваного документа. Даний показник класифікується на дві великі категорії:

На території України

Будь-яка українська компанія має право виставити свої терміни, в період яких довідка про несудимість визнається дійсною. Зазвичай виставляють часовий проміжок в один місяць, після чого документ буде потрібно отримувати заново, а наявний на руках визнається непридатним.

За кордоном

Більшість європейських країн дотримуються іншої, більш лояльної політики. Довідка про несудимість може бути дійсна 3 місяці, що дорівнює 90 днів з моменту її отримання. Збільшення терміну пояснюється тим, що час підготовки деяких документів для отримання посвідки на проживання або укладення шлюбу можуть зайняти кілька тижнів або цілий місяць.

Ми нагадуємо про те, що терміни, наведені в цій статті, не стандартизовані, а лише взяті в якості загального показника. Наша компанія рекомендує Вам задати питання про тривалість дії довідки про відсутність судимості в установі, куди буде направлений документ.

Підведемо підсумки. Довідка дійсна протягом необмеженого часу, але не кожна організація погодитися прийняти такий документ. Термін виготовлення довідки становить від 1 дня.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати