Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Робота в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі

14.09.2020

Увага! Наша компанія не займається отриманням громадянства або роботою в Ізраїлі, ця стаття є інформаційним контеном!

Ми допомагаємо з оформленням перекладів на іноземні мови, проставленням апостиля та отриманням дублікатів документів із РАЦСів і архівів, що може знадобитися для подачі документів в Ізраїлі!

В даний час трудова діяльність в таких країнах, як Ізраїль, є шикарною можливістю працевлаштуватися. При цьому далеко не всі працівники мають офіційні можливості працювати за кордоном.

Приблизно в середині весни країна Ізраїль запропонувала громадянам України близько 1000 різноманітних вакансій. Уповноважені представники ізраїльського округа из Києва відібрали 1047 співробітниковів будівельних спеціальностей за угодою між країнами. Кожному з обраних працівників можна буде протягом 5 років перебувати і працювати в Ізраїлі, при обнаружении таких же соціальних прав, якими володіють громадяни країни.

В якості біженців

В країну останнім часом активно приїжджають багато мігрантів з України, налякані подіями в «ЛДНР», старанно прикидаючись біженцями з Донбасу, хоча, як раніше, ніхто з них ні найменшого відношення до території не мав. Згідно з наведеною ізраїльськими спецслужбами статистикою, майже 2000 громадян України подали уряду Ізраїлю прохання про надання притулку. А ще більш ніж 7 тисяч громадян України були примусово відправлені назад на батьківщину. За даними різних джерел, зараз на території Землі Обітованої є близько 50 тисяч нелегальних мігрантів з території України.

Легальне працевлаштування

Для можливості легітимно влаштуватися на роботу в Ізраїлі, приїжджому необхідно мати візу, не менш, ніж категорії В-1. Відповідальність за оформлення документів покладається на роботодавця. Саме йому ставиться в обов'язок відправка всіх необхідних даних про свого працівника в МВС Ізраїлю. Він же є гарантом достовірності всіх відомостей, отриманих від свого іноземного співробітника. Роботодавець зобов'язаний також надати в Міністерство дублікат укладеного з працівником трудового договору. Значиться за порушення місцевого законодавства, чи піддавався він примусової депортації раніше. Провівши дослідження всієї отриманої інформації, МВС приймає рішення про легітимність видачі іноземцю робочої візи. Після отримання схвалення, всі документи надсилаються в посольство. За часом ця процедура здатна зайняти не більше 1 місяця.

Відповідність працівника вимогам

Кожен кандидат на працевлаштування в Ізраїлі зобов'язаний повністю відповідати наступним вимогам:

  • у нього відсутні родичі, що знаходяться на території країни;
  • прийом на роботу відбувається у даного кандидата вперше;
  • претендент на отримання робочої візи не має судимостей;
  • потенциалційний працівник фізично повністю готовий до особливостей місцевого клімату;

Крім того, працівник зобов'язаний показати свій рівень володіння певними професійними навичками.

У чому полягає інтерес до українських заробітчан

Сьогодні між Україною та Ізраїлем хороші торгові відносини. Крім того, Україна є одним з найбільш популярних ізраїльських підприємців держав. Низький рівень мінімальної зарплати і наявність дешевої робочої сили привертає увагу роботодавців. А дуже малу відстань між двома країнами дозволяє конкретному ізраїльському роботодавцю відвідати Україну і в той же день полетіти назад.

Вищеназвані умови надають великую кількість можливостей для кожної з країн в плані працевлаштування і пошуку фахівців. А также, якщо людині сподобалася ідея легального працевлаштування за кордоном, компанія NTidea надасть необхідну допомогу в підготовці потрібних документовів для цих цілей.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати