+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Робота в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі

14.09.2020

В даний час трудова діяльність в таких країнах, як Ізраїль, є шикарною можливістю якісно працевлаштуватися. При цьому далеко не всі працівники мають офіційні дозволи працювати за кордоном.

Приблизно в середині весни країна Ізраїль запропонувала громадянам України близько 1000 різноманітних вакансій. Уповноважені представники ізраїльського уряду з Києва відібрали 1047 співробітників будівельних спеціальностей за угодою між країнами. Кожному з обраних працівників можна буде протягом 5 років перебувати і працювати в Ізраїлі, при наявності таких же соціальних прав, якими володіють громадяни країни.

В якості біженців

В країну останнім часом активно приїжджають багато мігрантів з України, налякані подіями в «ЛДНР», старанно прикидаючись біженцями з Донбасу, хоча, як з'ясувалося трохи пізніше, ніхто з них немає відношення до території, на якій в даний час ведуться бойові дії. Згідно з наведеною ізраїльськими спецслужбами статистикою, майже 2000 громадян України подали уряду Ізраїлю прохання про надання притулку. А ще більш ніж 7 тисяч громадян України були примусово відправлені назад на батьківщину. За даними різних джерел, зараз на території Ізраїлю є близько 50 тисяч нелегальних мігрантів з територій України.

Легальне працевлаштування

Для можливості легально влаштуватися на роботу в Ізраїлі, приїжджому необхідно мати візу, не менш, ніж категорії В-1. Відповідальність за оформлення документів покладається на роботодавця. Саме йому ставиться в обов'язок відправка всіх необхідних даних про свого працівника в МВС Ізраїлю. Він же є гарантом достовірності всіх відомостей, отриманих від свого іноземного співробітника. Роботодавець зобов'язаний також надати в Міністерство дублікат укладеного з працівником трудового договору, після чого співробітниками Міністерства здійснюється перевірка даних про працівника, отриманих від роботодавця: чи отримував найманий працівник таку ж візу вперше; значяться за ним порушення місцевого законодавства, чи піддавався він примусової депортації раніше. Провівши дослідження всієї отриманої інформації, МВС Ізраїлю приймає рішення про легальність видачі іноземцю робочої візи. Після отримання схвалення, всі документи надсилаються в посольство. За часом ця процедура може зайняти не більше 1 місяця.

Відповідність працівника вимогам

Кожен кандидат на працевлаштування в Ізраїлі зобов'язаний повністю відповідати наступним вимогам:

  • у нього відсутні родичі, що знаходяться на території країни;
  • прийом на роботу відбувається у даного кандидата вперше;
  • претендент на отримання робочої візи не має судимостей;
  • потенційний працівник фізично повністю готовий до особливостей місцевого клімату;

Крім того, працівник зобов'язаний показати свій рівень володіння певними професійними навичками.

У чому полягає інтерес до українських заробітчан

Сьогодні між Україною та Ізраїлем діють хороші торгові відносини. Крім того, Україна є одним з найбільш відвідуваних ізраїльськими підприємцями держав. Низький рівень мінімальної зарплати і наявність дешевої робочої сили привертає увагу роботодавців. А вельми мала відстань між обома країнами дозволяє конкретному ізраїльському роботодавцю відвідати Україну і в той же день полетіти назад.

Вищеназвані умови надають велику кількість можливостей для кожної з країн в плані працевлаштування і пошуку фахівців. А тому, якщо людині сподобалася ідея легального працевлаштування за кордоном, компанія NTidea надасть необхідну допомогу в підготовці потрібних документів для цих цілей.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: buro.ntidea@gmail.com


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку





Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення та оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Понад 7 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки