Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Освіта у Франції: 5 причин для отримання диплому

Освіта у Франції: 5 причин для отримання диплому

17.11.2021

Майже кожен український студент має мрію здобути освіту за кордоном, але крім довгих роздумів про вибір країни для поїздки, мало хто може дозволити собі насправді реалізувати задумане. Усьому виною стереотипи, що щільно вкоренилися у людей, які нав'язують громадянам думку, що для отримання диплому необхідно бути дуже розумною або заможною особистістю. Насправді, все набагато простіше, щоб переконатися в сумнівності подібних мислень, краще розібратися з усіма основними моментами загальноосвітньої системи у Франції.

Чому сотні громадян України обирають навчання у Франції

Існує 5 причин, через які молодь буде впевнена, а також розвіє сумніви щодо поїздки за кордон, ось ці вагомі факти:

  1. Третє місце рейтингу, складеного у 2009 році QS World University Rankings по Європі та 7 місце у всьому світі, підтверджує всю міць освітньої системи Франції. Більшість університетів, а саме 21 установа, входять до ТОП-500 згаданого вище рейтингу.
  2. Залучає можливість безкоштовно отримувати знання, студенти витрачаються лише на проживання та харчування, але є спеціальності, які вимагатимуть незначної плати за користування бібліотекою, лабораторією чи інфраструктурою.
  3. Для зарахування немає необхідності складати іспити, потрібно знати французьку мову, а також надати гідний атестат про середню освіту. Щоб довести знання мови, необхідно мати на руках сертифікати DELF/DALF.
  4. Після отримання дозволу в університеті молода людина може дозволити собі підробляти, законодавством країни подібні дії не заборонені. Важливо врахувати обмеження: кількість робочих годин не більше 84,5 на місяць.
  5. Звернувшись до «каси сімейної допомоги», студент здатний отримати часткову компенсацію витрат, що потягнуло житло, відсоток варіюється від 20 до 40.

Принцип попередньої підготовки до навчання у Франції

Серйозно планувати здобуття диплома закордоном можуть студенти будь-якого курсу ВНЗ, тому поїхати до Франції вийде одразу після закінчення 11 класу, але за важливої умови. Для реалізації ідеї потрібно вступити до будь-якого вищого навчального закладу на території рідної країни за тим направленням, яке планується розвивати за кордоном.

Для учнів 1 курсу, вся документація подається до ВНЗ за попереднім записом. Студенти 3 курсу або магістратури повинні будуть зв'язатися з керівним складом установи та уточнити правила, а також перелік необхідних паперів. Великою популярністю у Франції користуються «вищі школи», ці престижні заклади роблять нахил на практичну діяльність для підготовки випускників.

Щоб забезпечити особливий підхід до конкретної молодої людини, керівництво набирає обмежену кількість учнів до шкіл. А чудово налагоджені взаємини з багатьма підприємствами відкривають перед молоддю перспективи для стажування високого рівня та подальшого працевлаштування. Ціна на зарахування до «вищої школи» багатьом людям буде здаватися завищеною, крім фінансів, студент має надати гідний атестат, а також свідоцтво про закінчення курсів підготовки абітурієнтів, тривалість становить найчастіше 2 роки, прийом ведеться шляхом перевірок знань вступними іспитами.

Українці на сьогодні мають можливість виїхати за кордон вчитися лише з 4 курсу, у будь-якій школі є індивідуальні правила, їх слід точно виконувати. Перед плануванням поїздки краще заздалегідь ознайомитись не лише з вимогами до кандидатів, а й загальноприйнятими нормами у конкретному закладі.

Де мешкають студенти?

Безпосередньо при університетах молодь не знайде гуртожитків, як це заведено в Україні, про місце проживання потрібно подбати самостійно. Для цього багато учнів вдаються до оренди таких типів житла як:

  1. Квартира від власника;
  2. Хостел;
  3. Гуртожиток.

Усі питання з приводу розселення вирішують держорганізації, щоб мати впевненість у вдалому бронюванні номера, слід подавати заявку до початку навчального процесу. Охочих дуже багато, а місць мало, про цей нюанс треба завжди пам'ятати та дорожити житлом, пріоритет завжди віддавали стипендіатам чи соціально незахищеним верствам населення. Зіткнувшись з відмовою або нестачею місця, завжди можна винайняти квартиру, але вона обійдеться дорожче.

Важливі моменти

Для проживання в країні молодь має оформити студентську візу, на банківському рахунку має лежати не менше 5000 євро, але за відсутності грошей можна вирішити цей момент, почавши отримувати стипендію. Адміністративними питаннями щодо стипендіальних програм займається окрема служба у Франції, виплати допоможуть покрити абсолютно всі витрати на освіту. Процес підготовки до поїздки складний, всі документи необхідно легалізувати та вчасно подати. Щоб даремно не втрачати сили та час, слід звернутися до компанії NTidea, де співробітники допоможуть з реєстрацією, апостилюванням та нострифікацією паперів, адже без легалізації документи не будуть мати юридичної сили у Франції.

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати