Ми допомагаємо Україні!
Відсотки від прибутку ми перераховуємо на потреби ЗСУ та тероборони
+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003 Замовити дзвінок
Легалізація документів для фармацевтичних компаній

Легалізація документів для фармацевтичних компаній

29.05.2021

Фармацевтичний ринок представлений великою мережею різних агентів, в особі яких виступають організації, що займаються розповсюдженням медикаментів і суміжних товарів, в тому числі за кордон.

Серед популярних країн, куди поставляються або виробляються лікарські препарати, є: Ірак, В'єтнам, Кувейт, Афганістан, Домінікана, Єгипет, Ємен і інші.
Національні законодавства різних країн можуть різко відрізнятися один від одного, наприклад, бути заснованими на континентальному або англосаксонському праві. У зв'язку з цим, у великих розповсюджувачів фармацевтичної продукції виникають труднощі при продажу товарів в інші країни. Для подолання таких труднощів існує процедура легалізації документів. Не має значення яка країна є потенційним партнером, так чи інакше, легалізація є обов'язковою для всіх.

Процедура представляє собою переклад документів, що стосуються продукції, що йде за кордон, а також надання документам юридичної сили, щоб вони були легальними на території тієї країни, в якій буде здійснюватися продаж.

Процедура має також спрощений вид: проставлення штампу «Апостиль». На неї мають право ті виробники, які збираються співпрацювати з країнами учасницями Гаазької конференції. При такому вигляді не потрібна консульська легалізація (необхідна при повній процедурі).

Консульська легалізація має на увазі, що в межах іншої держави документ, крім штампу, повинен ще бути представлений в міністерство закордонних справ цієї держави, в Міністерстві юстиції, а також в консульстві країни виробника, розташованого в цій країні.

Існує такий тип легалізації, при якому не потрібно ні апостилювання (проставлення штампа), ні звернення до міністерства закордонних справ. Це стосується торгових документів. Для цього фармацевтичним виробникам потрібно буде звертатися в міністерство зовнішньоекономічної діяльності своєї країни, а потім, так само звертатися в консульство.

Надання документу юридичної сили, враховуючи закони і систему права іншої країни, а також всі правила цієї процедури - трудомісткий процес, але наша компанія здатна з цим впоратися. Серед наших клієнтів - безліч великих представників ринку фармацевтичної продукції, які виявилися задоволені нашою роботою. За довгі роки діяльності нам вдалося зробити успішне сертифікування великої кількості документів, домогтися їх легалізації в інших країнах

Лишились питання?
Зв`яжіться з нами

Якщо Ви не впевнені, яка процедура Вам потрібна – зателефонуйте або напишіть нам і наш менеджер Вас проконсультує!

+38(063)2438525
+38(095)8852101
+38(097)0628003

E-mail: [email protected]


Бажаєте поділитись думкою?

Надіслати відгук

Форма зворотнього зв`язку


Переваги роботи з нами

Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Онлайн замовлення і оплата Терміновий переклад 53 мови
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Якісний сервіс Доставка по всьому світу Більше 17 років досвіду
Відгуки клієнтів
Переглянути всі відгуки
Вітаємо!
Як ми можемо вам допомогти? Просто надішліть нам повідомлення зараз, щоб отримати допомогу.
Оберіть месенджер:
Надіслати